Hlášky hodnocené záporně uživatelem „barbush“

<on> mam chut si nekoho hyckat a rozmazlovat
<ona> tak si kup psa,ten to určitě ocení a mě neotravuj ;)

<a> čau, víš jak jsem předevčírem opět zaspal do práce, ne?
<a> no, tak jsem si potom hned cestou z práce šel koupit pořádnej budík.. za 500kč i s rádiem!
<b> super :D takže teď už to bude dobrý, jo? :D
<a> ..skoro hodinu mi trvalo naladit to debilní rádio..ale nakonec se mi to podařilo.. no a samou radostí jsem zapomněl nařídit ten blbej budík...
<b> ty si pako :D takže??
<a> takže jdu v pondělí zase na pracák..

Komentář: kamarád ve zkušebním období :)

<a> sakra, už bych se měl oholit
<b> proc? jeste vcera si rikal jak je ti teplo s fousama
<a> no jo, ale dneska jsem stál v obchoďáku a nějaké malé děcko na mě - ahooj, čerte...

<a> Linux je budoucnost nejsložitějh počítačů a umělé inteligence
<b> jak přesně to myslíš?
<c> že terminátor bude opensource

<a> ... co to meleš?
<b> sorry, sem trochu navátej, dopíjim basu než dojde záruka..
<a> fakt? Kdy má vypršet?
<b> 13.4.2011
<a> ?! Tak proč jí vypijíš dneska?
<b> nechci to ponechat náhodě

Komentář: 22.11.2010

<a> Mám problémy se zákonem zachování hmotnosti. Zejména své vlastní.

<RinTimTam> Otázka, kterou by si měla položit každá země dostatečně debilní na to aby se spoléhala na Francii, by neměla znít "Můžeme se na Francii spolehnout?", nýbrž "Jak dlouho bude trvat, než se Francie položí?". G. Kilber.
<RinTimTam> nebo: "Francouzská revoluce:Vítězství, především proto že protivníkem byli taktéž Francouzi." :D :D
<Lencule> hele, nech Francouze být... Co taková pověstná Légion étrangère (Cizinecká legie), hmm?
<RinTimTam> to je ale tím, že většina osazenstva JSOU cizinci...

<a> Líbila se mi a chtěl jsem být originální, tak jsem jí popřál: "vše nej xvátku".
<a> Potíž byla v tom, že měla narozeniny...
<b> No aspon si byl originalni :D

<a> nic cloveka nenastve vic, nez kdyz hraje travian, stravi u toho tuny hodin, vrazi hromadu penez, a pak ho zlikviduje vlastni otec s jeho alianci

Komentář: Tak to dopada, kdyz otec a syn hraji stejnou hru...

<a> kluci, dneska za mnou byla reditelka ze skoly. Do konce tydne chce vytisknout vstupenky na ples
<a> mam jich vytisknout o neco vic? :D

Komentář: dela v reklamce :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.