Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Vendelina“

<Totuk> frtanko si odkial?
<frtanko> ty mas uz stratu papamty? :D
<frtanko> pred 15 min si sa ma to pytal :D
<frtanko> z Piestan
<Totuk> ou.. aha
<frtanko> to nic :D
<Totuk> sak ja viem, ja len ci sa to nahodou nezmenilo

<ona> jsem tu
<on> ja také
<on> aůe kse, rád že mě chceš poznat :D
<ona> dfdsfewrfewg? :D:D
<on> a sakra, co se ti to v té sprše stalo :D
<ona> no spíš tobě :D aůe kse? :D
<on> hmm...

<a> HEj Kur* mě se vymazal celej iPhone ? ... co to je ? co mám dělat ? ... kam se to schovalo !!! TO je na p* ! Ku*
<b> nevypadla ti pamětovka ? :)

Komentář: Rada nad zlato....

<a> pozri na moju nastenku je tam tiez jeden dobry joke...sa ti bude pacit ...
<b> akoze kde?
<a> ups som ho tam nedal ... wait a sec...
<b> jeziiis xD

Komentář: vtip na FB :)

< Richard > Ty tady nemáš na facebooku emotikony?
< Ondřej > Kde ???
< Richard > Rozklikneš dole chat a napíšeš do nějakýho okna : Andrew is an idiot
< Ondřej > Andrew is an idiot
< Ondřej > Kurva
< Ondřej > Ty seš čurák
< Richard > :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Komentář: posranej život

<a> bys chtěl všemu, co se ti líbí, dávat 9 a 10?
<b> ne, ale tohle byla zásadová deska
<a> znáš význam sova zásadový?
<a> *slova :D
<b> ano
<a> nechtěl si napsat zásadní?
<b> to je jedno :D

<a> ha. mám rasistické akumulátory. vypadají černě a maj nápis white energy :-D

Komentář: rasismus je fakt všude :D

<a> ty vole...budu muset prestat hrat hry kde mas u bossaku finishing utoky.
<b> lol a to proc ?
<a> no ted sem se koukal na ....... jak se tam brutalne rezou v tom ringu a ja jenom cekal kdy se nad tim co dostal pres hubu objevi nejaka klavesa aby mu dal nejakou poradnou fatalitu...
<b> ty si magor :D . Ja koukal na ten tanecni porad sledoval sem jestli nahodou pod tema tanecnima parama nejedou smerovy sipky podle kterejch se hejbaj...
<a> :D :D :D

Komentář: a pak kdo je tu magor...

<Raven> nechcem ta strasit ani vytacat.. ale krupica ta fakt nepusti k mature ak nebudes chodit
<Akmarcus> Tak to skúsim o rok...
<Raven> :D lol
<Akmarcus> Ako mňa to nesere, ale ak si chce somnou nervy drať aj o rok, tak nech sa páči... Ja s tým problém nemám... :D
<Raven> to je hodne lamera :D ale nejdem to tam davat.. uz len moje meno je takmer automaticke minus
<Akmarcus> To je hodné Lamera... :D
<Raven> to je kruta realita.. jeden koment k mojej hlaske bol: dalsi ravenuv post, dalsi ptakovine.. asi si udelam bota, co bude automaticky minusovat abo dac opodobne
<Akmarcus> lol :D

Komentář: Maturitný ročník...

<a> zdar,tak co dneska?
<b> jo cajk,dnešek v pohodě,ale dostala mě dneska kolegyně..
<a> jak?
<b> no,sem dneska zase skládal celou paletu piva,tak vezmu basu,se svojí vejškou dávám už asi osmou na sebe.Pracně jak debil,málem sem si vyhodil rameno jak sem jí málem neudržel,a kdžy jí tam konečně celej spocenej spokojeně dám,jde okolo kolegyně,koukne na mě,zastaví se a povídá:Máš to sice pěkný,ale moc vysoko,nejde vdiět cenovka.Tak sem to zase pracně musel jak debil sundavat...
<a> měl si z toho radost?
<b> no strašnou..

Komentář: kámoš na brigádě v Lidlu :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.