Hlášky hodnocené záporně uživatelem „psychous3“

<Katulka-skola> ahoj
<Katulka-skola> kdyžtak se pak ozvy... :-D mám otázku... :-D
<pinkpiggy> jsem tu
<pinkpiggy> ozyvam se teda kdyz kdyztak
<Katulka-skola> koukám... :-D
<Katulka-skola> hele kdyby ti holka s e kterou bys chodil řekla že sex bude až po svatbe... co bys jí nato řek? :-D :-D
<pinkpiggy> vezmeme se???

<a> tak co, pořád na dni otevřených dvěří?
<b> jj, pořád fel
<a> jaký to je?
<b> hmm, říkám si jaká asi bude ta škola...
<b> když některý lidi spěj už na přednášce o koncepci studia :)

<Anička> Čau brouku, hele nepřipadá ti zbytečný mi psát tolik sms denně??? Vzdyt to musí bejt drahý jak prase... Zvlášť ještě když mi píšeš MILUJI TE do osmi zpráv po jenom písmenku...
<Nero> klídek kotě kolikrát jsem ti říkal že mam zprávy do O2 zadáčo, takže klídek...
<Anička> 1) ty tvoje věčný spamy mě už pěkně serou a za 2) mam T-Mobile blbečku!!!

<a> OMG, počet voľných miest pre tvoje mozgové bunky prevláda celkovému počtu tvojich mozgových buniek.
<b> CO?

<a> Zdarec, hej se posereš co se mě stalo
<b> no povídej, ty si byl zase na tom srazu hráčů call of duty ne?
<a> jj
<b> a určitě si měl sebou ty strašně drahý sluchátka a všem si se chlubil a předváděl se s něma, jaký sou ostatní loseři, že maj tak trapný a levný sluchátka že?
<a> hmmm... já je tam nechal

Komentář: to sem nečekal :D

<a> http://www.novinky.cz/clanek/159640-video-nemec-letel-s-octavii-30-metru-a-skoncil-na-strese-kostela.html
<b> to ridil harry potter s ronem ne :-D

Komentář: Nová doba

<Andrea> btw jak si te mam ulozit v mobilu?
<Filip> Jak chces, ja te tam mam jako Janicka :-*
<Andrea> Hm... takze Ondrasek

Komentář: i mistr tesar se nekdy utne ze?

<a> Děkuji, ty jsi opravdový přítel.
<b> od kdy?
<a> Od samého počátku.
<b> no nic, jdu kakat...

Komentář: někdo si prostě přátel neváží :))

<a> Yahoooo!!! Mám 2 z chování!

Komentář: Hack školní systém a chtěli ho vyloučit...

<a> až mě bude líp ta se stavíš! :-D
<b> ee
<b> to se nestane... ještě bych to chytl od tebe
<a> tak líbat se nemusíme...
<b> ale při kuřbě ty bakterie určitě přeskakují taky
<a> sakra... to mě nenapadlo
<b> ty vole teď mi došlo jak jsem to napsal... samozřejmě při kuřbě vodárny, jasný?!

Komentář: když se tak baví dva kámoši

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.