Hlášky hodnocené záporně uživatelem „aewin_cz“

<a> Když to nebudeš stahovat z netu, tak to budeš stahovta z mailu, jakej je v tom rozdíl???
<b> Zdar, já myslím, že v tom, je rozdíl, protože, asi 100 MegaBajtů, se z Internetu, stahuje, dlouho, a teď, nevím, jestli z E-Mailu, to už zavisí, jen na rychlosti Harddisku, mám takový pocit, že jo, takže, z E-Mailu, se stáhne, asi tak těch 100 MegaBajtů, písniček, PUNKerky a ROCKerky, Avril Lavigne, z B-Side, asi tak za 2 Vteřiny, alespoň, snad na mém, počítači, který má rychlost, Harddisku, podle programu Nero Burning ROM, asi tak 50 MegaBajtů, za vteřinu, no né, kecám, ve skutečnosti, má 55 MegaBajtů, za vteřinu, ale tak, to jen, tak přibližně, aby se to, lépe, počítalo, na, a z Internetu, třeba, který má rychlost, DownLoad, asi tak aby se to lépe, počítalo, tak DownLoad, asi tak 800 KbPs, což, je, asi 1 MegaBajt za 10 Vteřin, tak pak, 100 MegaBajtů, se stahuje, asi 1000 Vteřin, takže, celých, těch 100 MegaBajtů, se stáhne, z Internetu, za asi až 16 Minut a 40 Vteřin, a z E-Mailu, ale možná, jen za dvě vteřiny, a to je, sakra, podstatný, rozdíl, prostě no!

Komentář: no comment

<a> Zasrranej ukpoldasjůlk
<a> *úkol

Komentář: Malilinkaty preklep

<Erik> čau
<Trabant> čau
<Erik> jak je
<Trabant> kdo seš
<Erik> erik
<Trabant> znám tě?
<Erik> ne ale můžem chceš ;-)
<Trabant> nechci
<Erik> proč???!!!
<Trabant> protože nejseš mladá, hubená, hezká bruneta
<Erik> !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentář: Asi se mu pak zasekl prst v klavesnici

<a> mam zapeklitej ukol :-)
<b> copak? 3+3? :-))
<a> ale, se ani neptej. mam vytvorit funkci a predat parametr referenci. nevim co je referenci...
<b> to je v pohode, proste pridas adresu
<a> jako bydliste? to snad ani nebude fungovat si myslim...
<b> predas...

Komentář: Ucime se programovat :-)

<ocko> ja nvm... neni me dobre
<zetes> a co ti je?
<ocko> asi nemocnej
<zetes> a co ti je?
<ocko> asi nemocnej
<zetes> okay, tudy cesta nevede :D

Komentář: mno jo, nekdy je tezke najit tu spravnou cestu :))

<a> lool, tak to uz je moc
<b> co se deje? ;)
<a> prave u me byla matka ze jestli se s ni nepudu divat na ordinaci v ruzove zahrade tak vyhodi pojistky...

Komentář: xD to me dostalo

<a> To včera mi Kačenka řekla ať jí povím něco romantickýho než půjde spát. Tak jsem jí odepsal něco ať ode mě básničky nečeká, že jí klidně vyfrézuju srdíčko ale fakt recitovat jí nebudu
<Bethan> :-D vyfrézuj mi srdíčkooo :-D
<a> Tobě ne, tobě vysoustružim robertka
<Bethan> ty seš blbej :D

Komentář: ICQ s kámoškou

<a> dneska jedu do Plzně
<b> ja do pice :D
<a> enjoy, taky na metalovej koncert? :D

Komentář: vikend

<a> cau hele jak udelam ve wordu metr ctverecni???

Komentář: kamos stavar...

<Nigerfur> Jurský park IV by se dal točit u mě klávesnici
<Nigerfur> to by bylo psycho
<BlackChar> bacha! Jacku! schovej se za tabulátor!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.