Hlášky hodnocené záporně uživatelem „duchypuchy“

<Dan> jak by jsi nazval člověka co mi dělá do holky? č****, z***, d****?
<Crack.masters.> hacker?

Komentář: kámoš ajťák...

<a> Hele, pamatuješ jak v jednom díle SGA chtěl Rodney vystřelit z pistole a místo toho mu vypad zásobník?
<b> Jo, proč?
<a> Už vim, jakej je to pocit.
<b> Po koms' střílel?
<a> Po nikom, ale byl jsem na prázdniny u babičky a na koberci ležela mrtvá moucha.
<a> Tak babička řekla, ať tu mouchu vysaju, že ve skříni vedle mě leží příruční vysavač.
<a> Tak ho vezmu do ruky, poprvé v životě, koukám na něj a babička povídá, že se to zapíná tim šedivym.
<a> Vidim tam takovej velkej šedivej čudlík, tak řikám, že dobrý, že to chápu.
<a> To, že se ve skutečnosti zapíná takovym míň výraznym posouvacim jsem se samozřelmě dozvěděl až potom, co jsem jak dement došel doprostřed pokoje, tam triumfálně zmáčknul ten čudlik, čímž se mi ten vysavač rozpad na dvě půlky a všechen ten sajrajt z něj se rozsypal po pokoji.

<a> Proč když mě chytne déšť na zahradě při zalejvání si jako první řeknu: "Kruci, musím to dodělat než se rozprší pořádně!"? :D

Komentář: demence :D

<ona> život je jak žebřík do kurníku..krátký a posraný;):D
<on> jo ale vy slepice si po něm serete samy!;)

<a> tak dojdu do skateshopu a holka na mě: "co potřebujete", já: "máte podložky pod trucky?" (trucky=podvozek skejtu) ona: "co?" já: "podložky pod trucky!" ona: " já vubetc nevim co to je!!!" já: " a to tady pracujete??" načež jsem se otočil na patě a zmizel...

Komentář: tam ty podložky asi neseženu

<on1> jsem te dneska podvedl
<on2> povídej
<on1> kamoska mi fotila auto :-X
<on2> dobře, jak myslíš
<on1> promin, uz se to nebude opakovat :-(
<on2> aby tě pes jebal do nohy a zem vyhodila

Komentář: kamos je fotograf :-D

<a> aahoj:-* co bys řekla na to, kdybych ti položil ruce na boky,přitáhl bych si tě a pomalu bych zezadu rukama sjížděl až k tvému krásnému zadečku.Tam bych se tě začal vášnivě dotýkat...
<b> čau.. bych řekla: si asi magor ne.. tě ani neznám..

Komentář: na chatu..

<a> �= co je to první za znak? :D
<a> má 3 bajty
<a> 239 191 189
<bot> Napiš si ježíškovi o kalkulačku :P

<Ivísek> Tak jsem ráno uklízela po tý oslavě a jak si říkal kdybych tam našla cigara tak ať ti je vezmu??
<Kasino> No?
<Ivísek> tak jsem tam našla 2 telefony, peněženku,mikinu,Petráka:D
<Kasino> Petráka on tam spal? asi jsem ho tam zapoměli:D
<Ivísek> jo na lavičce a nějakej pes mu lízal xicht:D:D
<Kasino> :DDD A cíga?
<Ivísek> Snad všechno jiný jsem tam našla jen ne cíga a chlast:D
<Kasino> Bohužel:D

Komentář: a to bydlí 20 metrů od toho:D

18:43:57 <a> je <c> doma?
18:24:33 <b> ešte určite nie, vravel že príde okolo 18.00
18:24:42 <a> ? veď je..
18:24:50 <b> išiel do krčmy

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.