Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Chopper911“

<ona> Jak si mám otevřít dva fb?
<on> Zkus dva prohlížeče? ;-)
<ona> To jako jeden na seznamu a druhý na googlu?

-!- Meng899 has joined
<Meng899> Ahoj
<Lojza2> Ahoj
<Meng899> Tak ahoj
<Lojza2> ahoj
-!- Meng899 has quit

Komentář: Potkali se na IRC, tak proč by se nepozdravili :)

<> proc skoro nove mondeo stoji jen 100tis?
<johhnie> no proč asi...? protoze vlakem zpet, no, asi tak - když jsem minule viděl spodek 5 let stareho monea, to mi stačilo
<> a co by si si vzal...?
<johhnie> tebe
<> ještě ne, zkus to jindy
<johhnie> dobre tak to audi
<> takže mě šoupneš na druhou kolej?
<johhnie> nee do toho audi

Komentář: debata nejen o autech... ;-)

<Doug> Elsir: napisem ti cez ajfon, sms pod somnou von!
<Elsir> Doug: naserem ti do lona
<Doug> mnyam

<a> no jako... GTA ti taky nešlo nainstalovat... co třeba tohle??
21:15:02 <b> hmhm
21:15:06 <a> jak mám spočítat jak to jede :D
21:15:14 <a> nějak málo vstupních dat :D
21:16:29 <a> Jardo, co tam smolíš za román? :D
21:16:59 <b> ja verim v existenci inteligence, ktera sama zvnika discich kdyz je dlouho pouzivas, pri dlouhodobym pouzivani jednoho disku ti vznika cimdal vetsi cast mista na disku na kterou se nedaji zapsat data, ale ne proto ze by bylaposkozena mechanicka cast, ale proto ze si ju zabrala urcita forma inteligence, ktera vznika spojenim OS a uzivatelskych vstupu a chyb HW :D
21:17:50 <b> zamysli se nad tim
21:17:58 <b> stejne tak jako nad exotermickym peklem :D

Komentář: pivo

-!- <Manny> has joined #asdasdasd
* jano asdasd

<a> ryže
<b> co?
<a> Ty vole, jak ti napišu ryže, tak jsem dal ryži do vody a napiše mi to u tebe čas u te zprávy abych nezapoměl.

<ned> Čus nevíš o nějakym dobrym filmu???
<dom> 2Girls 1Cup... docela dobrý
<ned> Okej stáhnu si to
<ned> Nikde to nemůžu najít
<dom> ..........COM Tady to máš a je to online tak to nemusíš stahovat...
<ned> Ty jsi takovej kretén!

Komentář: Tak u čeho jiného si dát čokoládu? :D

<R> hej <M>!
<R> Nefapuj!
<M> Nefapuju, bojím se ze příjde matka
<M> Budu muset počkat do postele...
<M> Fap a pak poníci...
<M> Ehm...
<M> Nejdřív práce a pak zábava!
<R> LOOOOOL

Komentář: Když je kámoš BRONY :D

<a> poslouchám soundtrack
<b> A jakej?
<a> z jednoho filmu
<b> Tak to jo.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online

DMDave92

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.