Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Edgarix“

<on> pche
<ona> co je ?
<on> no tak jsem asi nasrany, ze to dneska nevyslo, nemyslis ?
<ona> vsak se domluvime na nekdy jindy
<on> ale ja se tesil na dnesek :-/chcu nejakou kompenzaci...
<on> neco si vymyslim
<ona> ukazu ti kozy
<on> tak jo

Komentář: dostala mne :-D

<a> tak doufám, že ty Klokany nakopem
<b> No jen aby si moc nevyskakovali...
<c> klokani vás strčej do kapsy

Komentář: před zápasem Bohemians - Jablonec

<A> holky vy mluvíte jak elfové.
<B> Jé to je milé.
<C> A jak mluví elfové?

Komentář: Blá blá blá blá blá

<A> cao tak co ta tvoje nova pritelkyne ?
<B> Cus ani me nemluv prijde mi vecne nadrzena jak stepni koza :X
<B> si pripadam jako ten dabel ze southparku a ona je mym Husajnem
<A> Taky vytahuje gumovy curaky z pod periny ? :)

Komentář: debil...

<on> vidíš to, já už třetí den hledám nabíječku a pořád nic ...
<ona> To já už půl roku hledám nabíječe a taky nic. :(

14:06 <a> Nechceš se jet vykoupat do lomu?
23:35 <b> zdar to ne takhle v noci už je zima

<a> ale ono v takych hnusnych horucich letnych dnoch podla man neni lepsi obed ako ovocie
<b> jj, alebo zeleninove salaty
<a> salat? co som kralik aby som jedol travu?
<a> trava sa nepapa, trava sa fajci
<b> ale nie travu... cinska kapusta je trava?
<a> hmm ubalit si brko z hlavkoveho salatu
<a> aj ked to by bola taka hlavkova cigara skor

<a> kde si sakra!
<b> googlim, mladá chce rekonstruovat koupelnu. Tak hledám tu sprchu Ivanu.
<a> Co???
<b> No říklas, že tam měli luxusní koupelnu se sprchou Ivanou.
<a> Ty debile, říkal jsem: koupelna luxus, SPRCHA I VANA!!!

<a> ta vypadala, že by byla spíše na diskáčky :D
<a> ne na teplouše
<b> kryple
<a> *metlouše

Komentář: preklep na facku

<a> Poletuju v práci v kraťasech do půli stehen. Zákazníci mi hypnotizují kolena. Začínám si připadat jak šťavnatá šestnáctka.
<b> Důležité je, v jaké půli stehen ty kraťasy máš, že..

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 23 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.