Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Lyachtu“

12:00 <a> A tohle je kazdej den...
12:00 <a> "na disku C neni dost mista"
12:01 <a> fuck that, smazu windows a hned bude misto

<a> Léto?
<a> Podzim?
<a> Zima?
<a> Jaro?
<JarekKren> Ano?

<a> ...nedala
<a> -1 je mimo můj definiční obor
<b> aha takže 0
<b> a bránila se nebo ty nemáš odvahu?
<b> halo
<b> z tebe dolovat odpověď to je jako brát fyzikovi 6 dimenzí

<a> Pomohl bys my prosím nainstalovat NOD 32 ?
<b> Cau, jojo... Vypni všechno co nepotřebuješ teď..
<a> has been offline.

<a> To je přesně to co řikam, všechno co je bio je na hovno!!!
<b> Biograf bych nezatracoval

Komentář: Reakce na článek o Biopalivách

<a> Dneska se mě mamka ptala, do kolika sme včera hráli.
<a> Tak sem jí řekl že do půlnoci :D
<b> hehe, ještě že se nezeptala do kolika jsme hráli dneska ;)

Komentář: CSka až do rána :)

<a> Čau, sehnal sem luxusní Job
<b> Povídej :D
<a> Rozvážka jídla z obchodaku lidem domu po Praze.. Nastupuju v pondělí :)
<b> Počkej, diť ty, ale nemáš řidičák ne?
<a> Kurva

<a> jsem ted koukal na ocko a bezel tam meric lasky a pytlik s frndou meli jen 40%
<b> jde videt, ze bez kokota to neklape :D

<Martin> Šampionát v lenosti - Šampionát v lenosti
<Petra> miso proc se neucastnis taky? urcite by jsi se umistil mezi prvnima 3 mistama
<Daniel> on by byl druhej by to poosral ze vstal jednou na zachod a udelal si piti :D
<Petra> to nee. pochybuju ze by se majklovi chtelo vstavat
<Majkl> co tady ze me delate takovyho lenocha? ja nevim kam driv skocit a vy takhle a mimochodem ucastnim se :-D
<Petra> ja jsem te tam nenasla..
<Majkl> ja to vyplnil az ted :-D me se pred tim nechtelo...

<a> víš vůbec co je zoncna?
<b> ne takoví píčowiny se neučim já spíš koně atd..

Komentář: Zoncna = v hantecu slunce...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.