Hlášky hodnocené záporně uživatelem „aewin_cz“

<A> hm na seznamce jsem našel dvě baby s děckem
<A> to může bejt dobrý
<A> 1. máš babu
<A> 2. si máš s kým hrát

<a> čus, seš tady?
<b> už jo, zdar
<a> hele, můžeš pro mě něco udělat? potřeboval bych, aby ses mrknul na zeď nikoly, jestli tam náhodou nemá fotku matese a mě... jestli ji máš v přátelích... potřeboval bych jí stáhnout a poslat
<b> mrknu se.. něco tady má, tak mi dej mail a já ti to pošlu
<a> +/*-98+561230,356+89/*-+*+76123,/+56+89/*-*897645312,03+9874212453689+/*78563+9/*+8945312,6+9874512356+9/*-865326+9*/8764532,10
<a> sorry, polil sem si klávesnici, teď sem to vysával

Komentář: Znáte to, když si nesete kafe naplněný až po okraj k laptopu?

<A> Sak to mi je jasne. To aj ja som sa tesil na laser tetovanie... A preto chcem dalsie a dalsie.
<B> to je co?
<A> To malo bit dalsie...
<B> sak ale co je laser tetovanie.... to dasie som pochopil
<A> To malo bit kazde
<B> namiesto laser tetovanie malo byt kazde tetovanie?
<A> Ten fon pise troska blbosty
<A> Ano...
<B> aj i/y ti prehadzuje ze?
<A> Noo sak musim si to nastavit konecne..

Komentář: ked niekto pise cez telefon <A>

<kamarat> a potom sa suchnem do sprchy a cely sa pekne vsade namydlim
<kamaratka> TMI !!!
<kamarat> he?
<kamarat> take me in?

<A> tak <B> poznaš, ona dnes zapotila pre mna maximalny vrchol a to že gpsko asi preto nenajde konkretnu adresu lebo prerobili fasadu na dome a zabudli dať naspäť tabuľku s číslom domu

Komentář: Blondina :)

<a> Dají se ještě někde sledovat online filmy ?
<b> Zeptej se Anonymous :D :D :D :D :D

<ona> udelas neco pro me ?
<on> copak by jsi potřebovala?
<ona> posles mi neco cokoli ve wordu potrebuji word a nechce se mi stahovat k vuli jedne veci

<on> klekni a saj ;)
<ona> no dovol :D
<on> máš povolení =D

Komentář: maminka pak dodala, že klíště na zadku je fajn věc.

<a> caw pls co si napsal do čestnýho prohlášení? na tu seminárku
<b> že sem to nezkopíroval odnikuď atd., stahni si to, najdeš to tady na netu všude

<> mám čas jenom do 19:00, takže v šest ať jsi u mě!!
<ona> nevim, jestli to stihnu zlato...
<> jestli to nestihneš, tak budu zklamanej, nasranej, napruzenej, arogantní, začnu fetovat, budu jíst ryby, přestanu na záchodě dávat prkýnko dolů, začnu nosit tanga, tátovi budu říkat Jirko, nádobí začnu mejt ve vaně hned jak se v ní vykoupu, začnu si kousat nehty na nohou, přestanu si holit mocnáře, začnu flirtovat s cikánkama, pokaždý když budem spolu budu jíst česnek a hrozně prdět. Tak co? Stihneš to?
<ona> za deset šest jsem u tebe, ty magore!! :))

Komentář: a opravdu přišla

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.