Hlášky hodnocené záporně uživatelem „broty“

<a> vole pod ještě něco dělat
<a> sem doma sám a nudim se
<b> has quit

Komentář: Uchylný kamarád po půlnoci

<a> a co delas?
<b> čtu lamera a ty?
<a> co to je ?

Komentář: Když někdo neví xD a fakt nekecám oan nevěděla

<a> ja si myslim ze me by Pan prstenu nerozptyloval :D
<a> V tu chvili by me stvalo maximalne Gandalfovo You shall not pass :D :D
<b> kdyby se to ozývalo z jejího zadku, tak by mě to možná štvalo :D :D

Komentář: debata o kamarádově poprvé za doprovodu LotRa :D

<a> v jakym stavu si došla domů ??
<b> v ožralym i když jsem nic nepila :D
<a> já taky rodiče mi dělali dechovou zkoušku
<a> a teď vezou tátu na ambulanci z udušení
<b> cožee?? :-O
<a> to víš nekoupili jsme ty žvejky :D
<b> jo aha už mi to došlo
<b> jsem myslela že se mu něco stalo :D

Komentář: blondýna..

<A> Heeeeeeeej kámo z čeho zejtra píšem?
<B> My něco píšem? :D
<A> Dělej rikej mám 13 pivek a plný kecky toho
<B> :D
<A> tak co se zejtra děje?
<A> spoleham na tebe
<B> Nevim voe :D maturita?

Komentář: 9 hodin před začátkem maturity

<A> Mně připomíná Jimmiho Deppa.
<B> Hahaa, ty jsi blbá, myslím Johnyho Deppa? Mně zas Harryho Petra.

Komentář: No jo, trošku se mi to nepovedlo. :'D

<ona> Půjdem někam na kafe?
<on> Můžem zajít někam do města. Znám tam hodně kaváren. Často tam chodim na rande a nebo když zvu kolegy na kafe
<ona> A jsou hezký?
<on> Ne, levný.

<on> opravdu se mi líbíš chci tě
<ona> škoda, že nejsi poslední chlap na zemi
<on> proč??nechceš ublížit svojemu??
<ona> ne, protože tehdy bych ti mohla říct, že s pocitem, že nebudu mít sex, můžu žít, ale né s pocitem, že bych s tebou něco měla

Komentář: nechtěl to pořád pochopit, no

<a> jak se vzbudim prijedu a promluvime si o tom
<b> jenze co kdyz nedokazu mluwit?
<a> kdyz nebudes pouzivat to w tak se to mozna naucis

Komentář: A zjistil že po něm b jede a snaží se ji uklidnit XD

<a> Hej lidi nechcu šířit nějaký fámy nebo něco takovýho, ale kamoš mi řekl, že tento rok zaváděj ,že na 125 můžeš až od 17 let. kurva co je na tom pravdy? dikec
<b> Hej lidi nechci šířit nějaký fámy nebo něco takovýho, ale kámoš mi řekl, že tento rok zaváděj ,že každá rodina bude muset adoptovat malého muslima. kurva co je na tom pravdy?dikec

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.