Hlášky hodnocené záporně uživatelem „gilhad“

<a> asik ne
<b> tak dem asik Drozd ? :D
<a> on žere vocas ...
<b> aha...
<b> a čí ?

Komentář: není "on žere vocas" jako "on žere...vocas" :D

<a> Nelíbíse ti jak vipadám? ... No tak na mě nečum ...
<a> Nelíbí se ti jak se chovám? ... Tak se do mě neser ...
<a> Nemáš nic jiného než mě pomlouvat? ... Tak to je vážně smutný!!! ...
<a> Sorry ale kvůli tomu, že nejsem člověk podle něčíchpředstav, se vážne neposeru!!!
<a> DEJ SI TOTO DO STATUSU, JESTLI JSI ..... RÁT/A KDO JSI
<b> nelíbí se mi jak píšeš

<Karayan> cau
<Jozef> cauu
<Karayan> cauuu
<Jozef> cauuuu
<Karayan> cauuuuu
<Jozef> cauuuuuu
<Karayan> cauuuuuuu
<Jozef> kaslem nato
<Karayan> ok :))

Komentář: Nuda na skype

<A> C:\Users\kubko\Desktop\zipper-wine-glass.jpg - ´toto kreslim ... kukaj na ten zips ... na tu rozopinacku dobre si ju prezry

<ona> ahoj lasko
<on> Vedle....
<ona> ee
<on> Co potřebuješ?
<ona> ja ti nemusim psat...
<on> Upřímě řečeno, nemám teď čas...
<ona> tak ok... :(

Komentář: Já dělal webovky a ona mi chtěla říct že mě miluje.....

<a> miláčku?
<a> máte doma něco na papů?
<a> :D kurva.. vedle

<PCTuzing.cz> Microsoft: Windows Phone 7 je nejefektivnější OS pro komunikátory
<el.tomas> Já jakožto iPhone user a Windowsák (PC) se musim Windows Phone 7 smát, je to k smíchu než k používání :)
<Petr U.> Je hloupé se smát. Microsoft je natolik silný, aby během několika aktualizací udělal win 7 phone téměř dokonalý systém. Snad se jim to povede.

Komentář: Naivní vtipálek a fanoušek Microsoftu .. :)

<PriNcE Of PErSiA> jak je příkaz kam ten soubor chci uložit?
<PriNcE Of PErSiA> přes příkazový řádek
<Wladass> alt+f4
<PriNcE Of PErSiA> Wladass to nejde
<Wladass> proboha..

<ashen> btw dneska nejnarocnejsi den v historii;o)
<ashen> jsme betonovali - delali sme terasu, 8 kubiku betonu...jsem to tak spocital ze to bude trvat dva dny, bez prestavky;o) sme to zvladni za dnesek takze kurva necitim ani dopice pul ruky, toz jsem cely den popijel slivku do ktere jsem vyluhoval travu...takze mam pocit ze nejlepsi vec co ted muzu udelat je nainstalovat openbsd

Komentář: Nj, Ubuntáři...

<A> a vláček dělá...hůůů hůůůůů...*crazy* :-D:-D:-D
<B> A vláček dělá hůůůůů hůůůůůůůůůů!... hůůůůůůůůůů hůůůůůůůŮŮŮŮŮŮŮ!!! HŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A človíček dělá ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁŮŮŮŮŮŮŮŮ!!!!!!! :'''-((( *crazy* :-D :-D :-D :-D :-D

Komentář: Dva pošuci na Fejsu :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.