Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Dreamer1425“

<a> dneska přišel na benzinu cikán, že jde vrátit flašky a pak si za to něco koupí.. tak je tam tak jako vyskládal... pane mám jich 21... ak jako ne že bych pochyboval, že neumí počítat, ale prostě do bedny se jich vejde 20 a oni někdy nahlásí víc a ty pak proděláváš.. bylo jich tam 15, tak jsem ho poprosil, aby je přepočítal.. a on skončil u 11. Pak se zasekl a at se nezlobim že ho bolí hlava a nemůže to dopočítat :D Tak jako nevim jestli neuměl do 20ti, nebo si ze mě dělal prdel..

11:22:33 <sneedy> ty voe!
11:22:40 <dextr> co je?
11:23:53 <sneedy> matka si před pár dny založila FB a hned mě zažádala o přátelství.. přitom má problémy se zapnutím pc.. samo jsem to nepotvrdil a se smíchem to přešel, že i starší generace chce být v obraze
11:24:06 <dextr> :D člověk se učí pořád no
11:24:35 <sneedy> taky jsem se smál.. než se mně včera nabourala na FB a tu žádost si potvrdila

<ona> Debilni zensky hormony v pitny vode.
<ona> Clovek chce jit do obyvaku koukat na hokej a otec cuci na Prime na vareni.

<a> A co? jakej byl Kájínek?
<b> Dobrej. 18týho jdu na Harryho Pottera a Relikvie smrti a už se hrozně těšim.
<b> A taky Počátek byl dobrej. Ale třeba na Saw 3D bych fakt nešla. Nebo taky kdyby udělali kruh 3D.
<a> To už by byla Koule. :D

Komentář: Na jedný FB stránce :D

<a> Dneska se mě mamka ptala, do kolika sme včera hráli.
<a> Tak sem jí řekl že do půlnoci :D
<b> hehe, ještě že se nezeptala do kolika jsme hráli dneska ;)

Komentář: CSka až do rána :)

<a> Čau, sehnal sem luxusní Job
<b> Povídej :D
<a> Rozvážka jídla z obchodaku lidem domu po Praze.. Nastupuju v pondělí :)
<b> Počkej, diť ty, ale nemáš řidičák ne?
<a> Kurva

<a> právě jsem udělal strašně divný nákup na aukru
<b> jak to?
<a> objednal jsem si japonskou mikinu z Thajska přes Poláka
<a> předpokládám, že mi ji osobně doručí peruánec na spřežení tažéném morčaty....

Komentář: globalizace

<a> kluci, dneska za mnou byla reditelka ze skoly. Do konce tydne chce vytisknout vstupenky na ples
<a> mam jich vytisknout o neco vic? :D

Komentář: dela v reklamce :)

<kolega> Veď nanosekunda je jedna miliardtina sekundy.
<Cifko> A čím to prosím ťa meriaš?
<kolega> Stopkami. Len potrebujem dobrý postreh.

<a> cau potreboval by som pomoc
<b> cs
<a> sme 3 rodiny pripojene na 1 routeri (takze mame spolocny net) takze ako zistim kto je z nich momentalne online?
<b> musis sa dostat do routera a tam pozriet go logu
<a> ako sa mam do neho dostat?
<b> pomocou IP adresy cez prehliadac
<a> akej IP adresy?
<b> ach jo.. je ten router u vas?
<a> jj
<b> tak skus sroubovakom
-!- <a> has quit

Komentář: Rada na nezaplatenie

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.