Hlášky hodnocené záporně uživatelem „hasahm“

<a> uz me nebavi kousat
<b> tak si na to vem bombillu
<a> ne
<b> proc?
<a> ja si rada zakousu

<a> Ahoj kočičko, co bys řekla na orálek za peníze?
<b> Sorry, nemám prachy.

<a> Bolí mně hlava!
<a> Kolik si těch paralenů mám dat do piči?!
<b> Zkus je spíš spolknout..

<a> Hele, pamatuješ jak v jednom díle SGA chtěl Rodney vystřelit z pistole a místo toho mu vypad zásobník?
<b> Jo, proč?
<a> Už vim, jakej je to pocit.
<b> Po koms' střílel?
<a> Po nikom, ale byl jsem na prázdniny u babičky a na koberci ležela mrtvá moucha.
<a> Tak babička řekla, ať tu mouchu vysaju, že ve skříni vedle mě leží příruční vysavač.
<a> Tak ho vezmu do ruky, poprvé v životě, koukám na něj a babička povídá, že se to zapíná tim šedivym.
<a> Vidim tam takovej velkej šedivej čudlík, tak řikám, že dobrý, že to chápu.
<a> To, že se ve skutečnosti zapíná takovym míň výraznym posouvacim jsem se samozřelmě dozvěděl až potom, co jsem jak dement došel doprostřed pokoje, tam triumfálně zmáčknul ten čudlik, čímž se mi ten vysavač rozpad na dvě půlky a všechen ten sajrajt z něj se rozsypal po pokoji.

<a> Proč když mě chytne déšť na zahradě při zalejvání si jako první řeknu: "Kruci, musím to dodělat než se rozprší pořádně!"? :D

Komentář: demence :D

23:59 <a> za chvíli bude zítra
00:00 <b> to si říkal už včera

<ona> život je jak žebřík do kurníku..krátký a posraný;):D
<on> jo ale vy slepice si po něm serete samy!;)

<a> Jezdit na kole se bojím od té doby, co jsem udělala řidičák.

<ona> vcera vecer som nieco skusala a spalila som si kozu.ani nevies ako to boli
<on> lavu alebo pravu kozu?
<ona> kožu ty debil!

Komentář: vidno na co chlapci myslia

<a> už jsi zprovoznil ten World ?
<b> jo, už jsem i začal psát.
<a> fajn, kolik už máš napsaných slov ?
<b> nevím, nechce se mi to počítat...
<a> dole to máš napsané, počítá ti to samo :)
<b> aha :)
<b> 4 :D

Komentář: ta lenost nás jednou všechny zabije :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.