Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Lecco“

<a> all: hladam dievca na vstah 7 az 11 rokov... xixi... P.S: nehovor to rodicom...

<a> KARAMEL!
<b> SUŠENKA!
<a> YEAH! jsi jedinej kdo to pochopil :-)
<b> včera jsem tu reklamu viděl :-D
<a> kamoška ted napsala ted ČOKOLÁÁÁDA, myslim že jsme tři a mužem to dat dohromady
<b> peckaa, jak vypadá?
<a> no do prde*e ona zas napsala že te mam s ni seznamit, haló! bez KARAMELU tvoříte jen tatranku!

Komentář: A pak že reklamy na nás nemají žádný vliv...

<a> Ahoj, dnes sem mluvil s <c> a docela sem se pobavil.
<b> Jakto?
<a> Táta <c> jezdí v Chomutově s autobusem a na vedení potřebovali výpomoc za jednoho řidiče trolejbusu. Tak to vzal za něj.
<b> A?
<a> Tak táta <c> prý jede v Chomutově na tom dvouproudovým kruháči, před ním další trolejbus, no a on ho předjel .)

<johny> Ted ctu clanek:
<johny> Pachatel byl vysoký přes 180 cm, hubený, na hlavě měl černou kuklu ze slabé pleteniny, černou bundu na zip zapnutou až ke krku, mluvil dobře česky bez přízvuku, dle hlasu bylo muži tak kolem 30ti let. (rom)

Komentář: Chvili mi trvalo, nez jsem pochopil, ze na konci je zkratka autora.

<a> A hele,uz me moc nestvete s chemii :B
<b> B = Bor
<a> OMg
<c> OMg = Kyslík, Hořčík
<a> KOKOTI!
<b> KOKOTI = Draslík, kyslík, draslík, Titan
<a> ale hovno,uz na vas seru
<d> HOVNO = Vodík, Kyslík, Vanad, Dusík, Kyslík
<c> :P
<b> Tak sry no :)
<a> SRY = Stroncium, Ytrium :P
<b> :O

<a> hele, dneska sem dostal našeho učitele tělocviku
<b> toho, co má tak rád CS?
<a> jj
<a> při vybírání týmu před fotbalem nám dal na výběr. Buď řekneme 1 a půjdeme k červenému týmu, nebo řekneme 2 a půjdeme k modrému týmu
<b> a co si řekl ty?
<a> 6

<a> hoď sem něco z těch tvých latinských sprosťáren
<b> fili de puta
<b> ale překlad ti neřeknu
<b> nic tak sprostého zmé pusy ani prstů nikdy nevyjde
<a> v poho, vygooglim
...
<a> co to google mlčí...
<b> xD ani google nemá odpověd na vše
<a> ale google...
<a> jdu si najít jiného boha...

<ona> Asi jsem těhotná :-(
<on> Chjo... Už zas?

Komentář: Týden co týden

<Kudla> Kua me mlade praskla voda!!!
<Pretrix> To chce instalatera.
<Mario> ?

<a> koupím bránu, nějakou levnou, starou, ideálně za odvoz :)... stačí jen rám pro pletivo s klouby... rozměrem tak aby projela nákladní Tatra a výškou tak aby ji nepřeskočil kdekdo (aspoň 180 cm)
<b> To jako fotbalovou...?
<c> Hvězdnou voe :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.