Hlášky hodnocené záporně uživatelem „HOLAS“

<a> tak jsem od dědečka dostala k vánocům silvestrovskou sadu
<b> co to probůh je?
<a> 5 papírových pytlíku, Aspirin s vitamínem C, cestovní kartáček s pastou a 20 kondomů
<b> dobře děda!:-D
<a> tak jsem mu oznámila, že mám už 14 dní přítele...
<b> a?
<a> a 10 kondomů mi sebral...
<b> :-D na co?
<a> že kdyby babička náhodou usnula...
<b> tak co? :-D ji znásilní?
<a> ne, půjde do hospody a nabalí si nějaký mladý kočky :-D

<Ona> Kdyz mám skolu
<On> takže v unoru dáme rande až
<On> tak ne no
<Ona> Jaky rande?
<On> film, se mnou
<Ona> No, to nevim, ja na filmy ani moc nekoukam ;D
<On> dobře dám jiný program
<On> čarodějnickou seanci pro dva
<On> budeš voodoo panenka
<Ona> Super ;D
<On> víš co se s nimi dělá (5 min nic)
<On> tak až na to příjdeš,tak se ozvi (10 min nic)
<On> aha....slečna nemá smysl pro humor

Komentář: Nabízel jsem program na večer

<iwinulose> A vůbec,stal se tady někdy někomu nějakej pořádnej trapas?
<phate> Jednou jsem sbalil nádhernou babu,a jeden večer měla jít poprvý ke mě...byl jsem z toho nervozni jak fena,flaška vína,nový povlečení,znáte to...volám kámošovi a říkám že jsem z ní úplně v prdeli a že chci být v posteli za frajera...on že mi přiveze Cialis,že to je fakt pecka,člověk nevypadá jak karkulka při viagře...tam mi dovez Cialis,já ho celej lupnul,prý mi bude stát celou noc...normálně to nepotřebuju,ale fakt jsem byl nesvůj...no,večer začal,všechno OK,víno vypitý,postel rozestlaná...a já tak nějak napůl...a jak jsem nad tím přemejšlel bylo to jenom horší,prostě katastrofa...no holka samozřejmě To nic,to se stává a takový kecy,já proklínal kámoše a celej svět...no dobrý...ráno jí vezu domů,před náma bouračka,masakr,smrták,a mě se postavil kokot...ale tak jako nikdy v životě...všichni tam pobíhali a volali a já stál opřenej o auto jak největší pako na světě s tvrdým ptákem...bylo léto,na sobě kratasy...pak volám tomu kámošovi co mi to dal za shit,že večer jsme byl za atrapu a pak mi stál v úplně trága situaci...ten vůl se málem pochcal smíchy...

<a> Tak jsme se rozešli
<b> co bylo špatně?
<a> Byla moc na starší
<b> co??
<a> No, nejradši Palackýho, Masaryka nebo Komenskýho :))

<m> Budu mít zviřátko!
<m> Takže mám asi rakovinu, nebo nechápu, proč je na mě maminka tak hodná.

<a> Kde jste?
<b> U vrat.
<a> A to je co za bosse?

Komentář: <a> je ve světe Warcraftu nový a ještě všechny bosse nezná, tak myslel že "vrata" jsou taky nějaký boss. :)

<on> No mohl bych za tebou přijet. ;)
<ona> To známe, to už jsi sliboval loni!
<on> Nojo, něco mi do toho vlezlo...
<ona> Něco takovýho bych nechtěla, když to leze do věcí celý rok. :D
<on> Říká se tomu přítelkyně.

<a> ach jo, zas mi hučí ten reprák... -_-
<b> a: Jaj, koukám, že nejsem sám :D Dneska celej veče takovej divnej zvuk...
<b> A zkuste si skládat ambient do hry, když nevíte, co ste udělali vy a co dělá ten reprák sám...

<a> Tak jsem přišel do práce
<a> Bavím se s kolegyní
<a> Zapnu počítač
<a> Spustím internet
<a> Otočím se zády
<a> Internet načte poslední stránku, kterou jsem měl otevřenou
<b> Porno?
<a> Czech mega swingers 17 part 6
<b> Neeee :D

<a> .. nejlepší bylo, celou dobu nám smrděla lednička
<a> oba jsme chodili okolo toho ale ani jeden se tam nechtěl podívat
<a> dneska jsem to otevřel vytáhl spodní šuplík a vzpomněl jsem si na okurku co jsem tak před měsícem koupil
<a> jenže ona tam nebyla, místo toho jsme byli vlastníky zbrusunového kaktusu
<a> jako bonus nám pustil šťávu a ta zaschla, takže jsem drhnul a drhnul
<a> naneštěstí <b> když přijde, tak vždycky sebere spoustu rajčátek (cherry) .. ty se nám tam pak hromadí až že je můžeme prodávat ..
<a> už jsem oznámil spolubydlícímu že jsem se jich úspěšně zbavil a dostal jsem pochvalu!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 20 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.