Hlášky hodnocené záporně uživatelem „fatpiq“

<a> Pane profesore? Kdy nám opravíte ty zápočtové testy?
<b> Nevím, o půlnoci pouštějí Cataclysmu.

Komentář: vysoká škola :)

<a> btw ta zima není zase tak špatná ...
<a> noťas ani neotočí větráčkem jaká je tady kosa :D

<theSquirt> omg ten <b> je takovej magor. Sel dneska do Datartu a ukrad tam mys k notebooku. Z ty krabicky vytahnul bezpecnostni cip a nevedel co s nim tak ho strcil do kapsy, takze samozrejme u vychodu zapipal a musel zuaplatit litra :D

<ona> no otec dělal před revolucí archeologa.
<on> to by mně asi nebavilo.
<ona> Indiana Jones byl arecholog, takže otec byl takový český Indiana Jones :)
<ona> akorát teda místo Chrámu zkázy potkal moji matku :(

Komentář: chrám zkázy v sukních...

<a> V poslední době davaj mezi reklamama třeba i filmy...

Komentář: Večerní zábava na chatu...

<a> Mám problémy se zákonem zachování hmotnosti. Zejména své vlastní.

<a> ten google :D
<b> ?
<a> nemužu najít klíče
<a> za chvilku se na to vyseru a jdu na komp
<a> z prdele napíšu klíče do google
<a> najednou odkaz skříně
<b> no?
<a> podivám se do skříně a ty klíče tam byly

Komentář: google powa :D

<RinTimTam> Otázka, kterou by si měla položit každá země dostatečně debilní na to aby se spoléhala na Francii, by neměla znít "Můžeme se na Francii spolehnout?", nýbrž "Jak dlouho bude trvat, než se Francie položí?". G. Kilber.
<RinTimTam> nebo: "Francouzská revoluce:Vítězství, především proto že protivníkem byli taktéž Francouzi." :D :D
<Lencule> hele, nech Francouze být... Co taková pověstná Légion étrangère (Cizinecká legie), hmm?
<RinTimTam> to je ale tím, že většina osazenstva JSOU cizinci...

<a> už se ti někdy stalo, že jsi četl vlastní povídku po několika letech a řekl sis, že ten konec je hrozně smutnej? :D:D:D
<b> ja moc nepisu hele,ale stava se mi,ze si neco po sobe prectu po nekolika tydnech a reknu si,ze jsem byl poradnej kus debila :D

Komentář: každý na to nahlíží jinak :D

<a> Asi umřu na ozáření :(
<a> Podle hustoty kterou jsem teď vypočítal práve držim v ruce kvádr z plutonia xDDD

Komentář: Nadějný fyzik ...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.