Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Raky“

<jerrry> Blbý Windows, po měsíci práce v Mac OS X jsem se přepnul do Windows a systém mi po 30 minutách práce úplně vytuhnul, sám do sebe :(
<whaiet> hej, mně Windows 7 za tuhle instalaci jestě nepadli
<jerrry> nepadly
<jerrry> ty pravopise woe
<jerrry> tě musím hned opravit, jak vždycky lpíš na tom pravopisu :)
<whaiet> Wokna jsou s měkkým "i"
<jerrry> jsou životný? tak to pak jo...
<jerrry> ale tak 30 minut...
<jerrry> pak už se píšou s tvrdým "y"
<jerrry> protože zatuhnou :)

Komentář: Psal jsem kamarádovi na IM, který vždy lpí na správném pravopisu a rád opravuje chyby druhých :) tady se trochu nachytal a nakonec z toho vyšel docela pěkný vtípek :-)

-!- <a> has joined #Cesta k Rozkoši
<a> ukazu ti ho na webce a udelam snim vsechno co me reknes septni pa cekam
<b> mmm, namaž si ho olejem, mm.. a strč si ho do friťáku.

Komentář: mmm...

<a> http://www.youtube.com/* (Evanescence - Bring Me To Life)
<b> ne ne ne...
<b> stačí mi intepret a vím, že ne
<b> a počkej taky ti něco pošlu...
<a> začínám se bát
<b> http://www.youtube.com/* (Justin Bieber - Baby)
<a> zahlídl jsem interpreta a musel jsem to vypnout - na biebera ještě nemám antivirák
<b> asi takle nějak vypadala moje reakce

Komentář: tohle slyšet, tak mě to zabije a to jsem tu holku chtěl předělat na gothic... :(

<ona> mám absťák po polibích... no to čokoládou nezalepím
<on> Tak si třeba polib prdel

Komentář: via fb

<a> volím si tebe, pikaču!
<b> error, volba není možná
<a> smutne
<a> opravte si to
<a> Kaja je programatorka
<a> at opravi program
<b> Kája není žádnej banán, Kája je Chiquita!
<b> Vyšší level:D
<b> Upgrade!
<b> Zpracovávám data...
<b> Situace vyhodnocena..
<b> Chiquita!

Komentář: Chiquita jede!

<a> ale prs !
<a> kurňa, prd jsme chtěla napsat...

Komentář: takhle krásnej překlep už jsem dlouho neviděl

<A> «lol» ahoj! ako sa mi máš?
<B> ahoj :-D :-D to čo za smajlov posielaš?:D
<A> prečo? také tu mám....nepáčia sa ti?
<B> mami to si stiahla neaký spam, čo ukazuje iba tebe
<A> «smile» aha

<a> s chlapama je kříž...
<b> je, byl a bude ;)
<a> ale zase by asi byla nuda
<b> i to je možný...
<a> no představ si to, kdyby byli všichni takový, jak by si ženský přáli. Prostě nuda. TAkže ti aspoň zničijou nervy a netrápíš se tak dlouho, škubne to s tebou a je to :)
<b> to jo no :D to máš asi pravdu :D
<a> No tak vidíš, vlastně nám to tak trochu ulehčujou, kdo by chtěl umírat na rakovinu tlustýho střeva, když můžeš za pár let natáhnout bačkory kvůli tomu, že od něj chytíš.... třeba kapavku? :)))
<b> :D vole :D

Komentář: Rozhovor o tom, jak skvělí je svět, když máte muže :)))

<a> teď potřebuju někoho já
<b> nebooj, někoho najdem :))
<a> Joo ňákej bezďák na ulici se najde :) :D
<b> debile :D :D
<a> a né? kocouři jedni :D
<a> aspon bych neměla strach že mi ho někdo ukradne :D
<b> a deš na lamera :D

Komentář: ...kámoška hledá kluka :D

<a)> Tak to potěš kkt.
<b)> Myslíš kokota ? :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.