Hlášky hodnocené záporně uživatelem „sangrila“

<a> Inak ti ITci su fakt niekedy ako z inej planety.
<b> tj, co sa stalo?
<a> Vies ako mam ten novy job. Tak sef pise mail ITckarovi do Ceska ze "Ahoj, Stanislave, timhle bych ti chtel predstavit tveho noveho kolegu, Frantiska Vanka. Bude delat na xxx, prosim Te, udelej mu pristup do yyy."
<b> mno a?
<a> a mne dojde mail od Stanislava ze username: frantiska.vanka password: xxxx
<b> omg lol :D

Komentář: copy-pastoza :D

<a> V autobuse jsem dneska slyšel, jak se bavěj nový studenti nějaký SŠ se zaměřením na IT: "'Sme se vole museli představovat, žejo, jak čůráci ne, tak jsme všichni řikali, že jako rádí paříme na kompu, ne, žejo, cheche a nějaká holka prej, že si radši vyjde s kámoškama ven. 'Sme si řikali, co tam jako dělá píča, ne vtf cheche?"
<b> Hm, už chápu, kde se na lamerovi berou ty "IT citace".
<a> Tak to bych ani neřešil, spíš mě zajímá, jak někdo může jít na IT SŠ s tím, že rád hraje na PC.
<a> To je jako jít na kuchaře s tím, že rád žereš.
<b> Nebo na medicínu s tim, že jsi často nemocnej...

<ona> stalo se ti někdy žes omylem při sexu křičel cizí jméno?
<on> ne, já zásadně křičím svoje...

Komentář: Egocentrik xD

<a> Asi už nebudu moderátor...
<b> Jakto?
<a> Smazal jsem adminovi 3 příspěvky.

13:46 <QGAnna> Ahoj.
13:47 <jana> ahoj
14:00 <QGAnna> Haló ty tu nejsi?
14:13 <jana> tu nikdo neni????????
14:21 <QGAnna> HALÓ KDE JSI! Píše mi to že jsi aktivní tak co! Jsi zlá a hloupá!
14:22 <jana> ty se mnou nemluvíš? :(
14:25 <QGAnna> Že by se to rozbilo. Zkusím to.
14:27 -!- <QGAnna> has left #jana
14:27 -!- <QGAnna> has joined #lumisek
14:28 <QGAnna> Lumísku ahoj.
14:50 <QGAnna> Haló
14:58 <QGAnna> No tak se to taky rozbilo.
14:27 -!- <QGAnna> has left #lumisek
14:27 -!- <QGAnna> has joined #menu
14:30 <admin> Dobrý den, právě byla dokončena aktualizace. Omlouváme se za vzniklé potíže.
14:30 <jana> ????? CO TY O MĚ PÍŠEŠ KDYŽ TU NEJSEM
14:30 <QGAnna> Pohádka se smutným koncem. :-( TAK JSEM TO NEVĚDĚLA NO. )-:

Komentář: Pak se usmířili, tak to nebyla tak špatná pohádka. ;-)

<on> to je hrozný, u těch holek není poznat kolik jim je... bavíš se s holkou a najednou je z fajn 18ky ošklivá 14ka
<ona> tak snad poznáš 14tiletou od 18tileté ne...?
<on> a jak? prsa i slušnej zadek to má, tak co víc bys chtěla?
<ona> no nevim, já to prostě poznám...
<on> no já prostě ne
<ona> a co bys dělal kdyby ses s nějakou takovou vyspal?
<on> tak bych byl kriminálník
<ona> a kdyby ti to řekla ještě před trestným činem?
<on> no.. to záleží na situaci... podle toho kde by v tu chvíli obíhalo víc krve

<a> cus hele sorry za ten dnesek..
<b> hmm ja byl tak nasranej kamarade.. a jeste k tomu sem potkal michala a zacal zase prudit a sikanovat
<a> jezis..
<b> tak sem se uz uplne nasral a poslal sem ho do prdele a nejvic sem ho serval..
<a> :D dobre ty.. konecne smu ukazal..nezajdem na pivko? povis mi o tom :D
<b> nemuzu sem v nemocnici cekam na siti.

17:25 <a> Cus... Jsi tu?
17:25 <a> Neco bych od tebe potreboval...
17:26 <a> Haloooo!!!
17:26 <a> Mohl bys mi neco prinyst???
17:27 <a> Stav nouze!!!
19:30 <b> No coje?
19:32 <a> Tak za prve, kdyz dodelas na zachode toaletak, tak bys ho moh doplnit a kdyz to neudelas, tak bys moh aspon reagovat na volani nouze...
19:32 <a> Btw. dlužim ti Reflex...

Komentář: Společné bydlení a ICQ mobile...

<ona> Co to kurva je? Blbne mi chat
<on> Ajo, proto nepíšeš :D
<ona> U tebe to není chyba chatu..

<on> jako zas nemuzes cekat zazraky takhle na dalku
<ona> vis kolik veci jde delat na dalku? jak muzes potesit divku na dalku?
<on> heslem k internetbankingu?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.