Hlášky hodnocené záporně uživatelem „mmenie“

<a> Pamatují si jak tenkrát <c> zaperlil :D
<b> jak? :D
<a> No, my jsme měli docela fajnového kantora na fyziku.
<a> A jelikož to byl "obětavý" člověk který rád vysvětlil látku žákům co jí naprosto nechápou tak po skončení jeho proslovu pronesl větu "Notak, když něčemu nerozumíte, ptejte se. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědí"
<a> Tak <c> využil momentu a nadšeně zvedl ruku.
<a> Po vyvolání z něj vypadlo "Pane učiteli, když dam nohy na koleje a ruce na vodivé dráty, pojedu jako tramvaj?"

Komentář: Prý nepojede...

<a> Nevíš co bych jí mohl koupit k narozeninám, aby měla radost??
<b> kup jí koně...
<a> Koně za 500 jo? :D
<b> No nějakýho ojetýho :D :D

<a> Hi, no jak dopadol večer?
<b> Čo ti poviem drbnutý brat robil kliky pod plyvom alkoholu a narazil si držku jasné, že sme sa všetci smiali ale nakoniec sme skoničili v nemocnici. Tam volali <c> že sa <d> stratil tak sme ho museli isť hľadať nakoniec spal v garade :D

Komentář: Piatok ako má byť...

<a> cauvec co delas?
<b> Kupuju chlast na chatu
<a> tvl pres chat nikdy nekupuj alko!
<b> ne voe jedu na chatu, tak kupuju chlast, navic pres chat bych ho asi nesehnal
<a> uff uz jsem se lekl :D a jak ho teda kupuješ když si se mnou píšeš?
<b> alkoteka.cz

<L> : Nevim jestli tam pujdu mam zasrana zada :-(
<F> : Jee ja mam taky záda to asi každý
<L> : Ale ty jsi neskakal uz 4te salto na trampoline, kdyz jsi v tom spadl na krk a kruplo ti cele telo a pak si 5minut nemohl hybat nohama :D:D

<a> zajtra budem mat take zjbey
<a> neviktryl som

Komentář: Je to jasné...

<a> Jak poznáte, že má nad vámi přítelkyně naprostou převahu? Když má větší level ve WOWku, než vy.
<a> Hm. Je to trapná průpovídka :-D
<b> Docela dobrá
<b> Naprostá převaha je, když přítelkyně dělá klukovi na počítači admina.

<ona> chce se mi být vylízána, co mi na to řekneš?
<on> řeknu 15 minut

Komentář: Přišel pozdě :)

<a> Dominiko co angličtina, jaká je známka? Koukám, že čeština 4 -
<b> dominika je slovenka!!!!!

Komentář: Michal Kolesa v akci (<a>)

<> ....běž si radši pohrat s robertem
<Dan> s kým ?
<> :DDD
<Dan> robert toho neznám..

Komentář: Hádka :DD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.