Hlášky hodnocené záporně uživatelem „kejshi“

<A> tak jasny toho se neboj stebou nebude nuda
<B> hlavně s mojí kamoškou ;-)
<A> S jakou ?
<B> anča dlaňová
<A> čeky du se podivat na fb,jak se menuje presne?? na fb?

Komentář: Facebook nás ovladl :D

<a> Ludia mam technicku otázku ::: Ked som si kupil 2 krémi na opalovanie jeden 30 a druhý 15 faktor... ak zoberiem do uvahy že je to ako rezistor (odpor) ktorý znižuje elektrické napätie, tak krém na opalovanie znižuje silu slnka dopadajucu na pokožku čiže to môžem počítať taktona seba natriem seriovo : F (faktor) = F15 + F30 tak výsledná hodnota krémov bude 45 ? alebo sa to tak nespráva a najprv bude učinkovať krém 1. a následne ak stratí účinok bude učinkovať krém 2. ? O_o pls radu :/

Komentář: Keď sa ide IT technik opaľovať

<a> zejtra na tu opravku z AJ a uzavřel sem sám se sebou takovou sázku :)
<b> o co jde?
<a> hodlám 15min. odpovídat na otázku "can you briefly introduce yourself, please?"
<a> to mi pak musí dát i kdyby nechtěla :)
<b> a nebo taky ne, protože nerozumíš slovu briefly :D

Komentář: briefly - stručně

<a> Mu fakt mrdlo , teď přeházel všecku hlinu v terárku ... dycky si nabere do zubů a odnáší to na kopu .... žízeň mět nemože , vody má kotel ... toš nevim co hledá za poklad ...
<a> teď si celou tu kopu potahuje pavučinama , možná si chce udělat nějakou noru nebo nějakou novou skrýšku :)
<b> Nebo si kope hrob

Komentář: Informování o aktivitě sklípkana

<a> Jak mám uvařit, když neteče voda? :D
<b> no tak čůrej!
<a> Cože? :D
<b> Proud tekutiny, jako proud tekutiny. :D

<a> ja to MUSIM mat kazdy den...niekedy aj dvakrat... O:)

Komentář: rec bola o twisteri z nemenovaneho fast foodu :)

<a> caX
<b> čestik ty kare...!
<a> hele, myslíš si, že to je zbytečný psát si, když sedíme vedle sebe???
<b> hm..!
<b> bestak..! a nečum ke mě..!
<a> :D nebo co??
<b> hm..
<a> OUCH!!!

Komentář: nuda v hodině...

<sestra> Zprava na facebooku: pojď na internet
<> A kde mysliš že jsem?

<a> FUJ!
<a> Právě to někdo buď na chodbě nebo z vedlejšího okna BRUTÁLNĚ, ALE KRUTĚ BRUTÁLNĚ přehnal s pánským ´parfémem´
<a> Takhle si představuju smell rugby týmu
<a> Tady se SNÍDÁ, není tu plynová komora z koncentráku!
<b> :D tak víš jak, třeba se dotyčný tři dny nemyl, tak se to snaží přesmrdět :D
<a> A povedlo se

Komentář: Koleje VŠE

<a> z čeho je zítra ta fyzika?
<b> obvody RLC - induktance, kapacitance, impedance, reaktance apod.
<a> bezšance?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.