Hlášky hodnocené záporně uživatelem „_Juan_“

<a> Mám problémy se zákonem zachování hmotnosti. Zejména své vlastní.

<a> hej asi už mi z toho prcka hrabe...
<b> co to??
<a> v obchodě se hrabu v regále, čtu etikety a najednou se přistihnu jak popojíždím s nákupním vozíkem jak s kočárkem...

<ona> nejvíc mě pobavila věta: chystám se se svou přítelkyní založit rodinu
<ona> s nim by nikdo nezaložil ani požár,natož rodinu

Komentář: oblíbený tatínek

<a> ok v kolik ti to jede?
<b> 13:01
<b> tak nějak
<b> a 13:25 sem ve meste
<b> a 13:40 u tebe
<a> to asi nestihnes kamo
<b> Jak to?
<a> je 13:37
<b> šak jo ja mam zastavku před barakem.

<a> pocitujem vnutorny stres
<b> chod k psychologovi
<a> psychologia nie je exaktna veda
<b> tak chod k matematikovi

<Martin> Dobré ráno, umíš vařit?
<> Dobré ráno, ano umím.
<Martin> Tak mi poraď jak přeřídit hodiny na troubě prosim

Komentář: zimní čas

<on> Nasi ted odjedou na dva tejdny na dovolenou, pocitej s tim ;-)
<ona> Jj, pocitam, uzij si to...

<a> Jsem zase švorc... Proč nemůžu mít nějakou tajemnou skříňku, ze které by vylejzaly peníze..?
<b> Té tajemné skříňce se říká bankomat a po Liberci jich je plno..

<a> Včera jsem vyzvedl Martina a šli s jeho čokliskem ho umýt. No pes je to pořádnej, tak že ho vezmeme hadicí. Hadice ale byla napojená do vapky, takže psa vezmeme kousek za barák a tam ho ovapkujeme.
<a> On je dost velkej a hrozně rád se nechává drbat na zádech, takže jsme vapku nastavili na malej výkon a začali jemnou operaci - psí očistec :)
<a> Takže čokl stojí na kraji pole, v jemné oranici a dva magoři ho vapkou sprchujou. Pes si libuje, naklání se ze strany na stranu a jemně začíná poštěkávat - dyvky to dělá, když se mu to líbí. No a tak pridávámě, až vapka fakt jede a pak tam přidám psí šampón, do té nálevky na autošampón.
<a> No a pak pro lidi okolo asi nastalo dobrý divadlo. Vytvořila se obrovská vlna pěny, změnilo to tlak ve vapce tou konzistencí, psa to zarvalo po břícho do oranice, která se úspěšně rozmáčela tím předsprchováním a pes už vydával zvuky jako banda retardovaných opic. No hele, přiběhl nějakej týpek, co že mu to děláme a že zavolá policii a tak.
<a> Ale jak přišel k nám, tech chomáč pěny se vykutal z oranice a začal lítat okolo jak magor a rejt hubou v bahně. Sum a sumárum jsme psa neumyli, ale pobavili okolí :D

Komentář: Pokrok v mytí domácích mazlíčků :)

<a> My muži jsme v podstatě velmi stydlivá stvoření. Vždy když čůráme na ulici, otočíme se ke zdi.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.