Hlášky hodnocené záporně uživatelem „dorry“

<a> OK, tak ve 4 tě čekám na Florenci, těším se!
<b> napadlo mě... co bys dělal, kdybych z busu vystoupila nahá?
<a> no...
<a> chytil bych tě za ruku...
<a> zatáhl bych si tě za roh...
<b> a co pak?:-*
<a> tam mají stánky Vietnamci, koupil bych ti něco na sebe:D

<ona> ráda bych od tebe taky slyšela nějaký kompliment
<on> však já ti furt nějaký posílám, jen jsou trochu zabalený, prostě v RARu :)
<ona> hmmm, tak bys je aspoň mohl posílat bez hesla

<a> Už nikdy nekupuju nic z netu :(
<b> Co se stalo?
<a> No, koupil jsem si takovej ten velkej nafukovací bazén.
<a> Nafouknu ho, všechno vypadá v pohodě, tak ho začnu napouštět.
<a> Asi po půl hodině to jdu zkontrolovat a co nevidím
<a> V bazénu skoro žádná voda a celá zahrada uplně vytopená :(
<b> Všiml sis, že to má na dně špunt, žejo?
<a> Špunt?!
<a> To jsi sakra nemohl říct dřív? Teď leží v kontejneru
<a> Myslel jsem, že byl děravej...

Komentář: Pozor na kupování věcí z internet, mohou obsahovat špunt! :D

<a> Něco strašného se děje ve světě.
<a> Vztahy se znehodnocují...
<b> ... cena Snickersu jde nahoru :(

<a> Do kosmu!Na tom pracáku je lidí,jako by půlku města vyhodili z práce!
<a> Neměl jsem na to náladu,se tam stavím až kolem třetí.
<b> Výbornej nápad,zrovna když všichni skončí v práci.
<a> Vážně si myslíš,že nezaměstnaní chodí do práce? :-D

<a> Jo a jen tak mimochodem, jak bys reagoval kdyby ti prisla sms ve tvaru: "Cau uz dorazily ty stetky ktere jsme objednali tak se stav!"
<b> No asi ze uz mame konecne cim umyvat vodarnu ;)
<a> Super a ted si predstav ze jsi Martina

<a> stáhl sis ten Team Fortess
<b> ne
<a> proč?
<b> Šel jsem si ještě pro jídlo a po cestě jsem potkal Honzu a ten měl nějáké debilní kecy tak jsem na něj zakřičel ať jde do prdele bohužel to slyšel nějáký bouchač tak mi dal přes držku že se mi ještě teď točí hlava tak jsem šel domů a po cestě jsem potkal psa nějak mu zavoněl můj oběd a aby ho ukořistil kousl mě do ruky ,pak jsem přišel domů spadl jsem ze schodů a zlomil si nohu a teď se chystám do nemocnice
<a> To jako fakt?
<b> Ne ,přišel jsem domů udělal jsem si Kafe poslouchal beatles a teď jdu do hospody a na nějáké Team Fortess ti seru

<a> tak jak v práci, dobrý?
<b> na nic, máme málo práce, lidi jezdí jak posraní.

Komentář: <b> je profesionální hasič

<a> Jak bylo ve škole?
<b> Neuhodneš! =D Nejeli šaliny, protože padly dráty ke škole.
<b> a přišel <c> celej zadýchanej a 30min po zvonění. Vpadne do dveří a vychrlí: "Padlo vedení" A zezadu se ozvalo "Co tu k*rva sedíme, padlo vedení! Jdeme domů!!"

Komentář: Šalina = tramvaj

<ona> Zlato a jak pojmenujeme naše děti? :)
<on> Podle toho, jestli budeme mít holku nebo kluka.
<ona> A koho chceš víc? :)
<on> Psa.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.