Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Chopper911“

<a> Tak jsem dostal pokutu dva litry za přecházení na červenou.
<b> Si děláš srandu? 2000 jsou horní sazba. Jsi přecházel na červenou po rukách nebo co? :D
<a> No, už mi to chtěli dát jen za dvě kila, ale pak mi začal vyzvánět mobil.
<b> Ty tam máš pořád HWDP od The Analogs??? Ty jsi ale chuj! :D
<a> Kéž by, pořád by byla šance, že by neuměli polsky.
<a> Teď tam mám Pilsner Oiquell - Tisícovka mrtvejch fízlů

<Pavla V.> Děkuji Martine za přijetí. Snad si mne zase neodhlásíte až zjistíte můj postoj k politikům:) Ke špatným politikům.
<Matěj S.> Nevím, já jsem Matěj.
<Pavla V.> To já přece vím, kdo jste ...

<a> <c> má kliešťa na brušku... a mama jej ho ide vyberať... iba počujem komentovanie z balkóna : Kokos! Ten kliešť sa tvári ako bradavka!!! The best mommy ever
<b> no mama,vybere aj bradavku ked sa tvari ako kliest...

<a> bolia ma prstiQy :(
<b> preco ten smutny smajl?
<c> od coho? :DD
<d> snad si vies domysliet.. :D
<e> a ty sa stazujes?:D
<a> ste moc optimisti, kopal som zahradu

<a> Dobry vecer ja zacinajuci­­­­­­­­­ subik otrok rad skusim splnit prikazy madam na Skype ty sa na Skye ani nevizlieka­­­­­s ani sa nemusis ukazat len pises co chces aby som robil
<b> zastrel sa

<a> už udělám 100 kluků !
<a> když jsem 17.3. začínal, tak jsem jich udělal sotva 30...
<b> Kluků? A sakra !
<a> má tam být kliků ! 100 kliků !

Komentář: rozhovor s expřítelkyní

<ona> Miláčku, jak všichni říkají něco o tom, že končí nějaká podpora počítačů s XP, netýká se to náhodou našeho Unbutu???

Komentář: prosím, miláčku, nestarej se :)

<lenka> Ahojky áso, až půjdeš domů, zašel by jsi cestou do kaufu pro brambory?
<adkra> Ahojda, zašel ale jsem na to moc línej :P
<lenka> Beru na vědomí, až příjdeš, tak nebude žádná postýlka, a žádný mazlení ...
<adkra> Stačí dvě kila ?

<a> ltc za 7.7 eur bylo hodne drsny minimum teda, to by si na sebe ty gpu letos nevydelaly teda. to sou ty debilni botnety na tech vasich androidech, doufam ze vam to shori vsecko

<a> Jen dacan by si koupil vložky do bot v secondhandu!!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.