Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Tartalus“

<a> Tohle bylo fakt pěkný. Dneska jsem šel za Kučerovou, to je nadřízená, a zrovna tam měla nějakýho brigádníka, co měl sepsat report z nějaký schůze členů představenstva, nebo co. Ona na něj: Pane Kubišta, vaše zpráva nese základní znaky analfabetismu.
<b> Heh :))
<a> To neni celý. Víš, co jí odpověděl?
<b> Nevim, ale ty mi to reknes.
<a> Děkuji, paní.

<pepe> Tak jak bylo na horach?
<bart> pro priste si budu pamatovat ze rum patri do cukrovi :D

<a> vies to ako student mam za stovku rychly neobmedzeny net na studijne ucely ako napriklad red alert 3, fallout 3, minuly semester to boli vyukove programy ako napriklad far cry, half-life episode 2, FEAR a podobne

<a> jak je ten program náročnej? znáš to moje PC :)
<b> nedávej to do fullscreenu a snad to pojede v pohodě...
-!- a has quit
<b> tak asi ne :-/

<Mr.Dani> my girlfriend looks a bit unreal, becouse she has no head
<fesaporigutan> co to znamena?
<Mr.Dani> fesa: moje příelkyně vypadá trochu nereálně, protože nemá hlavu
<fesaporigutan> aha :D :D :D :D
<Jireky> To je vcelku pochopitelné
<Jireky> Ruce nemají hlavy
<Mr.Dani> @#%&!#&!@#&#$!!!

<Kloby> třeba je lezba
<Lg> To by tě nebalila, byla-li by
<Kloby> a byla-li by bi?
<Lg> "Byla-li by bi, balila by tě."

<a> Kobyla ma maly bok
<b> eh?
<a> Přečti si to pozpátku :)
<b> Hustý...
<b> neznáš něco podobnýho?
<a> Windows je chytrý stabilní a užásný operační system
<b> Ale z toho pozpátku vznikne uplná blbost
<a> No, vznikne z toho stejná blbost jako když to čteš normálně
<b> :)

Komentář: 00:22 icq

<Qetesh> Jste to co jite...
<Qetesh> ja sem velkej toust a vy?

Komentář: a ja jsem biftek s peprovym prelivem

<a> %^$#$%@#@#% ^^^*(**)*) ^%^%##@!%#@ ^%#*^*%(% (^*^*(^(&&^^% ^%$%$##@$%$@ #%$@%$% @%@%@%@%$ #@%$#$%#$%@ ^$%^$^%@ ^%$$ - KONEC CINSKE LIDOVE POHADKY
<b> Hej, ale nejzajimavejsi je ta pasaz jak bojuje s hrstkou rýže :D

-!- a is away: neni som tu ...vymazavam zo zemiakov vrchny layer...

Komentář: Photoshop degeneracia :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.