Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Stevie“

<a> http://games.tiscali.cz/tema/nsa-sledovala-xbox-live-world-of-warcraft-a-mnoho-dalsich-her-64837
<b> http://www.mediaite.com/online/the-nsa-website-is-down-anonymous-may-be-responsible/
<c> tak ted už se tomu nedívím.Agenti tam hrajou Wowko za peníze danových poplatníku,a pak si nejsou schopni zabezpečít Web.už se ani nedivím že jim snowden snadno slohnul Data.

Komentář: NSA=sledujeme všechny a všechno,ale neumíme si zabezpečit web

a: hej konecne sem nasel  noveho programátora, dělá v CNC, to je skvělý.
b: CNC je soustruh http://cs.wikipedia.org/wiki/Computer_Numeric_Control
a: =(

<a> Nevíte někdo, jak nastavit mikrofon na Windows XP?
<b> Začneš tím, že si ho zapojíš.
<c> A pak jen zajdeš do nastavení.
<a> Děkuju.

<a> Blížia sa Vianoce. Čo odo mňa chceš? 1. spoločnú fotku, 2. objatie, 3. pusu na líčko, 4. sladkú pusinku na pery, 5. lízatko, 6. ísť na kofolu, 7. pravdu čo si o tebe myslím, 8. 1 želanie, 9. mňa?
<b> pokoj..

<a> na co že to jedem?
<b> Na Herkula, v hlavní roli Leonard Nimoy
<a> Prej tam ma se Xenou skvelou erotickou scenu :D
<b> Bohužel, v tom nejlepšim je napadnou zombie nacisti, z Herkula se stane vlkodlak (v podání Leonarda Nimoye nezapomenutelný zážitek) a přiběhne tam Bilbo s lightsaberem, veme Xenu a společně utíkají do Narnie.

Komentář: jedem na Hobita... :D

<a> No jo, jsi prostě číslo
<b> Ano, já vím, já jsem prostě dokonalá
<a> Tak moment, to by pak znamenalo, jsi rovna součtu všech svých dělitelů kromě sebe sama

<a> Jsem se jinak rozešel s přítelkou.
<b> Kvůli čemu.
<a> No, to jak jsem ti říkal, o tý její chorobný žárlivosti.
<b> Jo, tohle.
<b> A co budeš teď dělat.
<a> No, teď počkám, až mi trochu vychladne notebook, a pak si zapařím WoWko.

<a> raz ma dedo poslal do obchodu kúpiť rum a dal mi 100 eurovku :D neuvedomil si že to je už euro a nie koruna :D
<b> nedosiel si spat ze dedo malo si dal?

<a> Úryvek z mého deníku praxe...
<a> "Jako velké pozitivum beru fakt, že jsem se během praxe pro IT naučil používat skartovačku na kartón a páskovačku na balíky."

<a> V kolik to končí? <b> za dvě minuty za pět půl šestý

Komentář: 17:23

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.