Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Suril“

<brill> ... jakoze tcpcko se chova pak jako zenska: "pridej, muzes vic, poradne; staci, to staci, doooost, ne vic ne, prosiiim; joo, to je akorat, mmmmm"

Komentář: jabber rozprava o TCP ;))

<wondra> lidicky - co je to condom?
<Liskni_si> saticky na sulina

Komentář: #czf@czfree.net

<Danonym> jeden problem mame. celkem casto se nam sere sdileni ve woknech. slysel sem ze je to problem primo ve windows pouzivame vsichni XP.
<=PJ= Azzie> Ted lze pouze doporucit zapalit omamne tycinky, obetovat kozla a tancit okolo switchu do rytmu Karla Gotta.

Komentář: forum@czfree.net

<Dron> ja ty ptaky nejak nezvladam :)
<Dron> totiz patky, no prosim! ;))
<morm> Dron a ptaky zvladas?
<Dron> ne, s ptakama mam problemy taky ;)

* Virnik detach (new nvidia drivers ready to install)
-!- Virnik has quit [Monitor Exploded...]

Komentář: neni nad kvalitni ovladace ;)

<heilin> ty wee
<heilin> se hadam s matkou
<ROOTen> tak to sem pastni

Komentář: #czf@czfree.net

<Phil0> kua jak v gimpu zkonvertuju 1 mb soubor na 0.5 mb ?:)
<JaMa> Phil0: pulku smazes..
<Phil0> ty jsi luma :)

Komentář: penguin.cz@SILCNet

<vice> Ceska vlada dnes oznamila, ze meni statni znak ze lva na kondom, nebot takovy symbol mnohem presneji vyjadruje politiku vlady. Kondom se stejne jako inflace dokaze rozpinat, brzdi produkci, nici dalsi generace, chrani curaky a dava cloveku pocit bezpeci, zatimco je jeban

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<onovy> auto :)
<Liskni_si> jaky auto?
<onovy> ja rekl auto?
<onovy> tywe co jsem to chtel napsal?
<Liskni_si> tys rekl auto
<onovy> auto urcite ne
<Liskni_si> rek si auto
<onovy> rekl
<purporte[X]> onovy zase hulil
<onovy> ale nevim co jsem chtel rict
<onovy> tywe ja su v pici

Komentář: drogy jsou spatne, aaaaano?

<pipop_> ja mam k huleni jisty odpor
<Danny> 2 ohmy? :)

Komentář: #czf@czfree.net

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 19 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.