Hlášky hodnocené záporně uživatelem „HOLAS“

<a> Tak koukám, že kameraman straní Slovákům
<b> Proč myslíš?
<a> No, zabírá převážně jejich stranu hřiště...

Komentář: za stavu ČS:SK 3:1

<a> Nebo hele, představ si, že bych byl třeba mravenec... copak bys se mnou všechno dělala? :-*
<b> Hodila bych tě kosům
<a> Měl jsem na mysli spíš nějaký prasárničky :P
<b> Tak bych tě narvala kosovi do prdele

<a> ty windowsacky hlašky nikdy nezklamou xD "Program Photoshop je program. Když ho odstraníte nebudete ho moci spustit"

<a> tak uz vim o negativni veci na Macu :-/
<b> a to ?
<a> no v situacich, kdy odpoji elektrinu na delsi dobu, tak s macem jsi jediny debil, ktery zustane v praci, pac muzes pracovat dyl bo i vydrzi baterka (aneb jsem v praci sam bo mam maca a vsichni sli domu bo odstavka elektriy bude az do 5te) :D

<a> Hele lidi.... tak mně napadlo..... zítra je majáles... a bude tam Rytmus... co kdybychom jako skupina nasbírali peníze na nějakého dobrého snipera?

Komentář: Ostrava - VŠB

<a> Dnes som stratila mobil a nejaky dobracik mi ho odniesol na policiu,odkial skusali volat na cisla zo zoznamu a zacali s <b>-brat.
<a> Rozhovor prebiehal nasledovne:
<a> "Dobry,tu policia.Volame spravne Gabka-brata?"
<a> "Aano.."
<a> "Nasiel sa totiz mobil.Mate nejakeho brata?"
<a> "Hm,nie,iba 2 sestry."
<a> "Aha,tak nic.Vdaka!"

Komentář: ..toť k policajnej dedukcii :D..ale i tak dakujem...dnes pre zmenu zaspavam s pocitom,ze ludia su fajn :)

<a> se z té superstar třeba poserte
<b> tojono, každej blázní a já to mam v piči
<c> já to mam v televizi...

<on> prosimte potreboval bych help s lustenim jedny kesky u nas http://geocaching.com/....
<ona> promin ale ted se mi vazne nechce lustit nejaky hebrejsky napisy
* ...
<on> tak jsem to vylustil
<on> a poslalo me to do Kamerunu
<on> to je asi spatne co ?

<a> Dobře jim tak
<b> Jak dobře jim tak vy kokoti? pořád jsme sousedi.. bych vám dal facku
<c> S Německem jsme taky sousedi...

Komentář: Slovensko - Německo 3:4

<Tragicflow> teraz si vyber svoj hug-pillow :D
<Sage> pockaj
<Sage> pozeram my little pony

Komentář: vysoka skola mravu stodola

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.