Hlášky hodnocené záporně uživatelem „srnka“

14:05 <a> Cau, tak co škola?
14:15 <b> Cs jo v pohode..
14:16 <a> Že ty hraješ zase wow?
14:30 <b> Co mam jinyho delat :-))
14:31 <a> Treba jit ven
14:31 <a> Na hřište pudem ne?
14:35 <b> Dneska mam od 5 trenink třeba zitra
14:35 <a> Ok tak zitra
17:50 <a> Nemas být na tom treninku?
17:55 <b> Kurva !! To si nemohl napsat dřív..

Komentář: Zavislak !!!

<a> ty jo **** proč ty můžeš a já ne?
<b> protože ti ještě nebylo 15 ?

<a> no tyvole, ten můj bratr je ale dement, to snad neni možné
<a> já jsem s kamarádkou u kompu a on spí na patře a najednou se ozve
<a> "Mamííííííí kde je můj kouzelnej kapesníček?! Někdo mi ukradl kouzelnej kapesníček! Kde ho mám? MAMÍ MAMÍ MAMÍ!"
<b> Ježiš :D, a kolik mu je?
<a> za měsíc mu bude 25 =)

<a> zdar, tak jsem dneska sel reklamovat ten novej mobil..
<b> proc, co s nim je?
<a> poskrabanej displej
<b> a co ti rekli?
<a> v kramu fronta jak blazen, kdyz na me konecne dosla rada ukazuju prodavaci skrabanec na displeji, ten na nej koukne, stahne ochrannou folii a rekne: a uz neni poskrabanej...
<b> hehe

<a> jsem si zranila nožičku:-( skoro nemůžu chodit
<b> Som z toho smutný, ale dúfam že to nie je nič vážne, a že sa skoro uzdravíš. :-)
<a> já doufám, že se uzdravím úplně:-D

<a> pomalu se svlékám
<a> a šahám na sebe
<a> na svá varlata
<a> na penis
<a> ...a hledám klíšťata

<a>To byl zase den...Když přijdem do ZOO a první co <c> na celej areál zařve bylo něco ve smyslu:"Tak kde sou ty kozičky?!"

<a> a nejlepší je, když se nějaký amatér snaží hrát na chytrého, a začne míchat astronomii a meteorologii dohromady...
<b> narážíš snad na mou matku?!
<a> jak to myslíš??
<b> dneska řekla už minimálně třem lidem že by bylo fajn, kdyby večer kolem osmé přišla bouřka, aby se trochu ochladilo, ale že kolem deváté by mělo být už jasno, aby viděla to zatmění měsíce...

<táta> Výška se píše s tvrdým y, viď?
<> Záleží na tom jaká.
<táta> 7 metrů.

<mama> okamžitě jdi natřít ten plot!
<> FUCK
<mama> mama is offline

Komentář: Jak co nejrychleji odpálkovat mámu :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.