Hlášky hodnocené záporně uživatelem „maryjane“

<ona> ahoj právníku, už jsi to slyšel? :-)
<on> ahoj, nn, co?!
<ona> že podle nepotvrzených informací chystají ochranáři přírody žalobu na VeVerky a případně i na ABL, že kazí dobré jméno veverek obecných. :-D
<on> lol :-D
<ona> ale aspoň budu doceněná
<on> ?? :-)
<ona> já za takové kabelky bych věrná byla :-D

Komentář: ženská logika

<Zwelik> já bych chtěl vilu a děvky
<Temujin> no já děvky nepotřebuju..
<Zwelik> ty jsi na kluky?
<Memory> :D :D
<Temujin> ne , doma mi stačí moje sestra...
<Memory> to je moc :D :D
<Temujin> to sem řekl blbě :D

<A> A jakýho máš psa?
<B> No je to Kavalír king Charles španěl.
<A> Tak toho neznám, počkej moment, najdu si ho na intenetu.
<A> Tak už vím, hezkej pes, píšou tady, vhodný pro důchodce :-)
<B> On je ségry, aby bylo jasno... :-D

<ona> dneska jsem v práci zaperlila..přišel pan Kratochvíl že chce zavolat pana <a>.a mírně jsem přeslechla..tak vytočím číslo a říkám: Dobrý den přišel za vámi pan Netopýr..Pán se na mě tak podíval, já zrudla až na prdel, opravila se, několikrát se omluvila a dělala že tam nejsem :((

<a> a jak se jinak máš?
<b> hladově
<a> tě doma nekrmí? :-D
<b> no doma je akorat bratr
<a> toho nejez!

<Klára> jdi do prdele, Štěpáne
<Štěpán> neříkej dvakrát :)

<Nosferatu> jsi mě ještě neznala :D
<BaRbAra*staPler> :D jojo :D
<Nosferatu> to jsem ještě měl všude přezdívku "vanyok" nebo "vanyok2" :D
<BaRbAra*staPler> :D jo.. váňo, váňo ivaneeee :D
<Nosferatu> ti zas j_blo, co ? XD
<BaRbAra*staPler> mrazíík :D
<Nosferatu> mrazík tě j_bal? :D no to je pedofil :// :D
<BaRbAra*staPler> xD
<Nosferatu> takový dědek.... :D se nezdá.. :D

Komentář: Asi to není vtipné co? :/ tak něčím začít musím, že jo... :P

<a> Zdar jdeš zítra na hřiště na fotbálek?
<b> Nevím,spíš ne
<a> nespím
<b> ???
<a> jo takhle ,takže asi ne :)

<originalek> Hale, jak se jmenuje ta písnička na začátku?
<originalek> Aha, to mi jenom píská v uších.
<originalek> Teď se mi vypnul počítač a nejde zapnout.
<originalek> Totálně jsem ho rozflákal. A jéjej, nebylo to v zásuvce. Tak to je v prdeli.
<originalek> Dal jsem si ruku do chladiče procesoru a nějak se mi ho povedlo nahodit. Problém je v tom, že už mám na pravé ruce jen dva prsty.
<originalek> Koupil jsem si nový počítač. Funguje perfektně.
<originalek> Poradíš mi, jak dál? Zasekl jsem se u otevírání internetu.

Komentář: Návod k instalaci hry na Youtube.com

<Marek> ldi r16, $FE
<Marek> ldi r17, $14
<Marek> ldi r18, $C9
<Marek> loop:
<Marek> dec r16
<Marek> brne loop
<Marek> dec r17
<Marek> brne loop
<Marek> zbytek:
<Marek> dec r18
<Marek> brne zbytek
<Marek> nop
<Marek> nop
<Marek> agnnagn: //again & again ;)
<Marek> rjmp agnnagn
<Marek> odchylka 0,00 us
<Venca> hele Marku to brne je v podstatě zabudovanej cipísek s rjmp žejo?
<Marek> Dá se říct že jo :D pokud není zero flag nastavenej na jedna tak pokračuje na další instrukci. Pokud ne tak Cipísek řekne Rumcajsovi aby skočil do Řáholce ke stromu loop. Potom Rumcajs pálí znovu na starostu z Humpálu než se dostane zase k cipískovi kterej mu řekne kam dál.

Komentář: Cyklus 1ms na 16 mHz

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.