Hlášky hodnocené záporně uživatelem „ladys91“

<a> btw, dneska jsem zjistil, ze jsem minuly tyden napsal ve slohovce, že ženy se žení a ne vdávají :D
<b> ROFL lesby jo :-D
<b> nebo vlastně ne ty se registrují... jako domény

Komentář: Ajťák a lidské vztahy... :X

<a> když to je těžky
<b> co je tezky?
<a> tam nechci bejta sama holka
<b> tam bude vic holek
<a> noo jo ale...
<a> s kym budu chodit třeba na záchod???

Komentář: ...ach, ty zeny

<a> KUA
<b> Co je?
<a> Vedro
<b> Sak mas tu klimu nebo co to je ne?
<a> No uz ne :D me dosla voda tak sem do ni nalil dzus a nejede...
<b> Ty si lol

<Bloodwyn> ty vole ta nase vlada je fakt dementni... muzeme soulozit od 15 let...
<Bloodwyn> ale na porno se muzeme koukat od 18 let...
<Bloodwyn> jak se teda mam kurva dozvedet jak se to dela???

Komentář: Jak se to vlastne dela??? :)

<a> ja už zapoměl co ta zkratká ICQ má znamenat :)
<b> Hledám tě
<b> I seek you
<a> mě? kde mě hledáš?

Komentář: Někomu to hold pomaleji myslí

<Murtis> valim... cus :)
<TommyB.> kam?
<Murtis> makat
<TommyB.> proc?
<Murtis> protoze jinak nedostanu obed :)
<TommyB.> proc?
<Murtis> protoze moje matka je stara krava :D
<TommyB.> proc?
<Murtis> protoze pochazi z vesnice coz je prakticky kravin :D
<TommyB.> proc?
<Murtis> protoze tam zerou seno :D
<TommyB.> proc?
<Murtis> pac jim chutna :D
<TommyB.> ty kravo, vydrzel jsi 5x proc, normalne me picujou uz pri trerim... :D
<Murtis> proc?

<pepca> taky byste meli vyzkouset se na tydden vzdalit od pocitacu, jako ze uplne
<hondza> coze?
<pepca> vypnout mobil a vyrazit nekam pryc
<yanek> o cem to mluvi?

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<pepca> hm, ja pouzivam jen automat, manual a denni svetlo
<pepca> teda automat jen minimalne
<pepca> manual kdyz fotim neco, kde chci mit bilou bilou a denni svetlo na ten zbytek
<pepca> ono to prijeme zachova atmosferu, kterou tam dodava osvetleni
<blami> ja chci fotit hlavne kundy
<pepca> hm, tak tam je to uplne u prdele

Komentář: no comment :)

<a> tak co ides pozerat film?
<b> ne zatial
<a> tak ides do mesta?
<b> ne zatial
<a> a co budes robit?
<b> ne zatial
<b> ehm...
<b> neviem zatial :)

<a> cau ja by som sa ta chcel spitat ci by si by si ma aspon neviskusal dat adminom lebo ja uz aj velmy dlho hrajem na pro1 aj pro2 ci by si aspon neviskusal ja by som urobil aj web pre proserver pls aspon viskusaj maj sa
<Seehank> kamo tipnem spravne ze nemas nad 16 rokov?

Komentář: Gramatika nepriatel mladych...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.