Hlášky hodnocené záporně uživatelem „STFU“

<petrzel> cest
<kuba> čusííík!
<petrzel> Hele,beru antibiotika a nazral jsem se po nich k prasknutí párkama a pak jsem dal stron a poblibl jsem se
<kuba> to mě teší
<petrzel> nevis jestli si mam vzit dalsi?Ja totiz nevim
<kuba> ser na to .. ubal je !

<B> nedáme proti botům? Vydělat si pár IP 4fun?
<A> ee
<A> učim sa
<B> co?
<A> no..prakticky se učím prokrastinovat
<B> proco?
<A> prokrastinace - odkládání povinností :D
<B> a co odkládáš?
<A> no, původně jsme se chtěl mrknout na simpsonovi, ale napřed, že si projedu facebook, pak mě napadlo, že si pročtu lamera a když už jsem u toho, tak jsem si pustil songy, ať se mi líp čte. Jenže Když jsem projížděl písničky, napadlo mě, že si pustím nějaký cover na kytaru, ať se přiučím. Takže jsem si pustil kytaraforum a projel, co je nového. Tam jsem se proklikal pár fotkama kytar a pak jsem si řekl, že se asi mrknu na nějaký díl simpsonů.
<B> takže vlastně piču robíš
<B> ne vlastně.. pi(cenzura)u robíš
<A> Jo

<a> Hey <b>, jak jezdíš na praxi?
<b> Taťka mě hodí autem.
<a> A co máte za auto?
<b> Nevím, to je služební
<c> Hmmm, Takže OZO :-DDDD

Komentář: OZO-popeláři

<a> že chceš skočiť pod vlak
<b> ja som chcel spať a už sa nezobudiť
<a> to neni môj problém... ale nie som svina...
<a> na pohreb ti prídem
<a> no keď nebude pršať

Komentář: kamarát a naše morbídne debaty :D

<a> kolik že ti je? :D
<b> nejdřív ty borče
<a> 1012 - 12 + 12 - (10 x 100) = můj věk :D
<b> 16?

Komentář: Ten příklad je učivo ČTVRTÝ třídy

<a> A sakra!
<b> Co se děje?
<a> Zapomněl jsem vzbudit Green day!

Komentář: Wake me up, when september ends :)

<H> Hele chceš poslat jeden rozhovor, kterej sem teď vedla s kámošem?
<M> Jestli je zabavnej, tak jo
<H> poslalo se to?
<M> Nn, neco se po.ralo
<H> tak já to zkusim znovu
<M> Nn, nejak ti to nejde...
<H> se to neposlalo???? Hele ono to vlastně neni ani vtipný :D

Komentář: Nebylo to vtipný..

<a> Nevíš kde je piční kost? :D
<b> O_o. To opravdu netuším ,ale jestli je to tak duležitý tak zkus wikipedii
<a> Na váš dotaz nebyly nalezeny žádné výsledky.
<b> A ty se divíš?

Komentář: Ví to někdo ? :D:D

<M> Jak muzes mit s bratrem jedno ICQ
<H> to víš, sem strašně líná si založit vlastní
<M> A ze je to tak desne slozity

Komentář: Je to složitý :D

<a> víš, jak jsem ti říkala, že od doby, co si píšu s <c>, chytám jeho dyslektické "manýry" a zaměňuju foneticky podobné písmena
<b> no
<a> píšu písničku a čtu to po sobě
<a> "žluč je klišé fšedních dnů" ... napadlo mě, písemný styk bychom měli omezit

Komentář: Tak asi sbohem, jedničky z diktátů.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.