Hlášky hodnocené záporně uživatelem „queeny31“

<a> jet domu místo 11 minut 90 minut ?? Fakt zážitek ... :X
<b> já hodinu a pul taky dobrý :D
<c> ‎90 minut je hodina a půl :D

Komentář: počty s časem :D

<a> a vies co mas na pracovnej ploche ze Kôš ze ...
<a> mohol by si mi ten Kôš poslat pls lebo mne sa zmazal z PC
<b> no tak ti poviem sorry ale vidno ze sa na tolko spravas... prosimta ty si co Facebook .. musis mi vsetko kde co mas .. mne je uplne jedno .. kde to mas ci si si to vymazal alebo nieco... ja nesom na svojom ntb omg ... ty si co mimo? .. a tak si ho vytvorit?
<a> ? JA NEVIEM ako sa da vytvorit Kôš..-.
<a> no nwm ako sa vytvara ta aplikacia

<a> ve středu máme olimpiadu z čestiny a já tam jdu a vůbec se mi tam nechce
<b> se nedivim, kdyz ani nevis jak se pise olympiada

Komentář: reprezentat školy jak má být:)

<a> učíš se?
<b> joo
<a> si děláš srandu??
<b> ty sis začal..

<a> tak Novotný má konzultace v utery od 8-9 psala jsem mu maila a mam to vyridit ostatnim tak to posli dal
<a> jestli vis o nekom kdo by tam chtel jit..
<b> ok díky za info
<b> ... přeposílá zprávu ... <c>
<c> nikomu nic nereknu
<c> hodina je hodina

Komentář: boj na VŠ o zápočty a předtermíny je krutej..

<ona> pis neco :)
<on> Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit...

<a> stýskalo se vám po mě?
<b> ne
<c> ne
<d> ne
<ElectronicStorm> ne :))
<a> jé jsi tak milej :* xD

Komentář: hm :DD

<a> 16:09 - copak dělas?:D
<b> 16:10 - obědvám:D

<michal> když jsem zkoušel funkčnost vyhledávání tak jsem se nudil a napsal jsem tam #include "hustodemonskykrutoprisnedlouhakravina.h"
<michal> a v kodu mam hafo stupidních výpisů, tak je snad nezapomenu smazat

Komentář: zapomene

<a> Prestanem pit, strasne to leze do penez
<b> Zacneme pit vic a bude nam to jedno

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.