Hlášky hodnocené záporně uživatelem „TidO“

-!- a has joined
<a> to byla včera nějaká kalba, že tu skoro nikdo nejní???
<b> nebyla, ale už začala škola
<a> a kurva
-!- a has quit

Komentář: Maturant xD

<on> najeď na "hlavní" a klikni na "možnosti"
<ona> jdu si vyfoukat vlasy

<a> ty seš fakt zmrd zasranej
<b> Já? cože?
<a> nn sry blby okno
<a> ikdyz... pro tebe to plati taky

Komentář: upřímnost na QIPu

<a> ty valis kdy do ostravy?
<b> bud zitra nebo v pondeli
<a> jestli to dobre chapu tak v pondeli :D???

Komentář: Byla neděle :)!!!

<a> Kua, já už jsem z té Hvězdné brány zblbnutý... Jsem psal do Googlu "java tree" a v hlavě mi hned naskočilo "Jaffa kree".

-!- a has quit
-!- a has joined
<a> sel jsem si pro jidlo a mezitim spad net. On beze me taky nevydrzi jako ja bez nej :)

Komentář: Zavisláci

<Aleš> a co znamena byt najebany?
<Atronoss> a pán nebyl na moravě

<DcSpeedi> jsem teď šel vzbudit mati
<DcSpeedi> že má stavat do práce
<Accur> ? :D
<DcSpeedi> chodí do práce teď ve 4, ještě jsem ji stihl zdrbat že ji 15 minut hraje rádio a ona nevstava
<DcSpeedi> no jo jenomže po tom co se na mě 5 minut nechápavě dívala jsem si uvědomil že je sobota

Komentář: to jsou ty prázdniny

<jeli09> tak sem panove udelal super screensaver s tema nahyma holkama
<jeli09> najdete ho tady http://***.cz kam sem ho ted nahral
<jeli09> tak co dobry?
-!- Jingo has quit
-!- AliPo has quit
-!- Mr.Sand has quit
-!- TeClipse has quit
-!- MoeJoe has quit

Komentář: Neni nad to obcas kouknout do chatu FAVkařů

<neefeertiti> Tak ostatně kdyby byly děti GPL, tak bychom na nich mohli stále pracovat a průběžně odstraňovat chyby. Jenže děti jsou spíš jako Windows, stojí plno peněz, věčně dělají něco jiného, než chceš, ačkoliv třeba nejsou to, co jsi očekával, tak už nemůžeš nic změnit na jejich genetickém kódu a vždycky mají mnohem větší nároky, než jim můžeš dát.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.