Hlášky hodnocené záporně uživatelem „TidO“

<a> jsi tu?
<b> jj jsem
<b> tak mam novej zazitek :-) nekdo mi vola, handsfree nemaje jsem zastavil u jysku a volam nazpatek. dotelefonuju a malem upadnu do auta se mi cpe KURVA (voskliva, dementni vyraz a samozrejme cerna) a hned: "cau, sem na tebe mavala, ale ty si me nevidel" to me vylezly voci z dulku kdyz jsem videl ten zazrak. Hned na to jestli se nechci pomilovat, ze mi to prima udela. Muj argument, ze ma zastavka byla motivovana zcela jinou potrebou nez se ona domniva se ji nezdal dostatecny a tvarila se dost neodbytne... A snazila se me presvedcit tvrzenim, ze jsem hezkej kluk.. po tak pruhledne lzi jsem se zmohl na drobny odpor a od dveri ji vykopnul a zbabele jsem ujel.

Komentář: nemá zastavovat hned vedle oblíbené štace šlapek v Teplicích :)

<a> Radši se odmlíčím
<a> *odmlčím

Komentář: co takovej překlep dovede

<a> ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
<b> hrabe ti?
<a> ůůůůůůůůůůůůůůůůůůllllllůůllůůl
<b> přestaň kurva... nemam čas
<a> sory sekl se mi kousek rohlíku medzi ů a l, tak sem to dloubal ven :D
<b> lol a proč mi to posíláš? Do entru si snad nedloubal ne...?
<a> :D nechtělo se mi to mazal
<b> omg...

Komentář: Tak těžké to smazat...

<Márty> Jdu čumět na nějakou komedii
<Dave> sparta uz dohrala

Komentář: banik - sparta 2:0

<a> já zase zkouknu jakejkoliv film co mi řekneš
<a> aby sme si bylo qit
<b> ok, tak co treba Tight blond takes it to the ass *JOKINGLY*
<a> co to je?
<a> horor?

Komentář: nezkusena :-)

<a> byls na obede?
<b> jj
<a> co sis dal?
<b> pr8
<a> :-) a dobrej?
<b> jj, gr8 :-D
...
<a> tak už jsem taky z5
<b> a dal sis?
<a> k2
<b> ?
<a> k2 bez kosti na divoko!!!
<b> LoL

Komentář: pr8 is gr8

<a> A co jinak? Jak se máš? Co děláš? Jak se má čoklík?
<b> nic, dobře, nic, spí

<Hosiplan> nevíš jak zjistím výšku okna v Javascriptu?
<Vboss> slušně se zeptáš :D

Komentář: s poctivostí nejdál dojdeš

<a> kdo ten počítač používá a jak dlouho tam ten windows je???
<b> neschovavej se za slovicka, proste se rovnou zeptej jestli taha porno.
<c> ten počítač používaj všichni, kterejm se tamty rozbijou... a asi 6 let
<a> COŽE??? 6 LET STAREJ WINDOWS??? NEVĚŘÍM
<b> 6 LET?!
<c> normální ne?
<a> windows kerej přežil šest let... neuvěřitelné
<b> 6 LET?! Vykopejte Hugha Beavera a reknete mu, ze se na to musi prijit podivat a hned potom Billa Gatese... ten bude taky koukat...

<a> a co to vlastne pozeras?
<b> rom a jerry...

Komentář: drobny preklep...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.