Hlášky hodnocené záporně uživatelem „broty“

<a> Čau hele kdo všechno bude na te akci?
<b> Ja, ty, Tomáš a Lucka.
<a> Ježiš tomáš taky? To snad raději ani nepůjdu...
<b> Co proti němu máš?
<a> kudlu...

Komentář: láska nadevše :D

<A> v kolik se jdeš učit?
<B> nevim, asi ve dvě.. :D
<A> tak já taky :D
<B> chtěl sem jít v jednu, ale nevyšlo to :D
<A> jj taky :D

Komentář: týmová příprava na maturitu

<a> Nakonec jsme kalili v tom Miš Maši a fakt super
<b> Myslíš v Šach Matu?
<a> Přesně tam

Komentář: Na viděnou v Miš Maši :)

<a> To zní logicky i to tu mám napsané.

Komentář: Během vysvětlování příkladu z matematiky.

-!- <a> has joined #Cesta k Rozkoši
<a> ukazu ti ho na webce a udelam snim vsechno co me reknes septni pa cekam
<b> mmm, namaž si ho olejem, mm.. a strč si ho do friťáku.

Komentář: mmm...

<a> http://www.youtube.com/* (Evanescence - Bring Me To Life)
<b> ne ne ne...
<b> stačí mi intepret a vím, že ne
<b> a počkej taky ti něco pošlu...
<a> začínám se bát
<b> http://www.youtube.com/* (Justin Bieber - Baby)
<a> zahlídl jsem interpreta a musel jsem to vypnout - na biebera ještě nemám antivirák
<b> asi takle nějak vypadala moje reakce

Komentář: tohle slyšet, tak mě to zabije a to jsem tu holku chtěl předělat na gothic... :(

<ona> mám absťák po polibích... no to čokoládou nezalepím
<on> Tak si třeba polib prdel

Komentář: via fb

<a> volím si tebe, pikaču!
<b> error, volba není možná
<a> smutne
<a> opravte si to
<a> Kaja je programatorka
<a> at opravi program
<b> Kája není žádnej banán, Kája je Chiquita!
<b> Vyšší level:D
<b> Upgrade!
<b> Zpracovávám data...
<b> Situace vyhodnocena..
<b> Chiquita!

Komentář: Chiquita jede!

<a> jdu spát
<a> sbohem
<b> proč zrovna s ním?

<a> ale prs !
<a> kurňa, prd jsme chtěla napsat...

Komentář: takhle krásnej překlep už jsem dlouho neviděl

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 23 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.