Hlášky hodnocené záporně uživatelem „TidO“

<a> Další lama co sem napéše je teplouš!
<a> *napíše

Komentář: FAIL

<Hosiplan> sakra... leží mi tu vedle židle vysavač... už asi tak minimálně 7 hodin... pokaždý když do něj kopnu omylem tak chvilku přemýšlím co to po mě ta mamka vlastně chcela...
<bbtrash> tyvole ja neco tusim
<Hosiplan> nemožný!
<bbtrash> podle me chce abys ho uklidil tam kde ma bejt...

Komentář: že by?

<asket> Ale podarilo se mi konecne zprovoznit primitivni proxy server delany pouze pres zakladni linuxove prikazy a program netcat
<asket> az tohle reknu nejaky holce tak se sama svlikne
<asket> jen jeste musim najit spravnou holku
<jirik> jn ale predtim jeste utece
<jirik> nebo by si ji tim moch omracit... protoze ja jsem daleko od tebe a stejne to se mnou malem svihlo

Komentář: IT zbusoby baleni

<zákazník> nefunguje vám přihlášení na webmail, žádám o urgentní zprovoznění! Potřebuji nutně odesílat poštu.
<podpora> Ano mame vypadek rozhrani webmailu jiz ale pracujeme prednostne na oprave, zatim muzete k odeslani a prijmu zprav pouzit kterehokoliv postovniho klienta. Za komplikace se omlouvame.
<zákazník> aha a co teda můžu udělat proto, abych se mohl stát poštovním klientem???
<podpora> Obavam se ze v tom vam uz asi nepomohu, protoze to vam pujde dost tezko :)

Komentář: jj, to jsem si tak jednou in icq dovolil opomenout pripsat svuj oblibeny dodatek... (např: Outlook, Thunderbird, ajn.) a pan se malem reinkarnoval :)))

<a> Ty vole, to centrum je fakt šílený. Zadám do slovníku "miluji tě" a vyhodí to překlad věty "aby tě tak viděla matka!"

Komentář: Kdo nevěří, ať to zkusí, je to česko-francouzský slovník.

<a> nazdar, kukni sa z okna akurat je zatmenie
<b> caw slnka alebo mesiaca?

<prl> kdo to tady prohlasil ze na penisu neni nic na koukani?!
<prl> vezmem-li to realne, tak dva tukovy hrby na hrudniku taky nejsou vykvetem krasy. Penis ma aspon zajimavej design, koza je jenom model kopce s rozhlednou. A to jeste v idealnim pripade. Kdyby nebylo zarizeny, ze se chlapovi pri pohledu na kozy vyleje do tela asi pettisicsest ruznejch hormonu, tak by skandoval spis zastrc ten hnus, kdo se na to ma koukat...

Komentář: ted nevim na kterou stranu se mam teda pridat

<Wegas> to jako budes prekladat z JP, nebo ENG
<DaeGurth> ...
<DaeGurth> kurva
<DaeGurth> sem se zapomnel zeptat

Komentář: prekladame anime

<a> neznáš nějakou diskotéku která je dneska votevrena?
<b> fakt ne hej
<a> musím vymyslet kam pojedem...
<a> můj osobní řidič je nej šampón co sem kdy vyděl
<a> má v autě... jak máš ten středovej panel mezi sedadlama... parfém... ruční brzda... řadící páka... gel :D

<dann> do 9. vydržim s Operací Flashpoint a pak na englishcampu budou snad kundy
<David> jo, ale na jak dlouho je budeš mít?
<David> na 14 dní? a pak?
<dann> a pak si seženu novou kampaň do opeace flashpoint

Komentář: nebo tak...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.