Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Maty991“
<a> Hej kamo, fakt sem nezachapal :D
<b> Tys byl u toho Koziho co?
<a> No byl :D tvl sedime u notasu a ted jeho mama od pc: "Rostiku prosimte nevis kde je na klavesnici ch?"
Komentář: maminka
<a> hej pod volat
<b> hello it
<b> are you tried turning it off and on agin?!
<a> ne turning ale jen turn voe :)
<a> uz jsem za pulkou mam pocit ze tu knizku dneska doctu :)
<b> nj nj
Komentář: Dva ajťáci.
<a> sem slysel ze mas ho mas malyho... :D
<b> ale vis jak se to rika...
<a> jak? :D
<b> i s malim kasparkem se da zahrat velky divadlo... ;)
<a> u tebe by muselo bejt i mali jeviste... :D
<b> ...
<tony> Já tak nesnáším tu školu
<tony> Vždcky totiž přijdu ze školy domů a musím jít povysávat
Komentář: každý má jiný důvod :-)
<a> on je aktivni, ale zatim ma ty recenze na picu
<a> co se tyce cestiny... ctivy to je
<b> dyt napsal jenom jednu ne? :D
<a> jj
<a> ja ji vykam
<Jaro> ty potrebujes tu haluz kde je miesto na comp?
<Axazel> ?
<Jaro> vis co mylsim ne?
<Axazel> nie :D
<Jaro> ta blbost co si si skusal u mna co si daval tu krabicu do pocitaca
<Axazel> aha... jarko mysli HDD... ano potrebujem :D
<xzelenepivox> asi prva miestnost de nejsu spameri
<zarabaj_eu> all: www.zarabajonline.eu--www.zarabajonline.eu--www.za rabajonline.eu--www.zarabajonline.eu--www.zarabajo nline.eu--www.zarabajonline.eu--www.zarabajonline. eu--www.zarabajonline.eu--www.zarabajonline.eu--ww w.zarabajonline.eu--
Komentář: :)
<a> di do...
<a> jsem zjistil co si mi udělal
<b> a co?
<a> nic
<b> no tak co?
<a> nixc
<b> mě to zajímá, když nevim co jsem udělal tak to znamená že se přestávám kontrolovat
<a> to teda přestáváš, protože to co si mi udělal hraničí se vším!
<b> stejná otázka
<a> nic
<b> co jsem ti udělal když to hraničí se vším?
<a> právě, že nic
<b> a co jsem měl udělat?
<a> nic
<a> neni to nejdelší debata přes IM kde nebyl použit smajlík co jsme spolu vedli?
<b> je
<a> Kdy to prolomíme?
<b> až miřekneš co jsem měl udělat a neudělal nebo co jsem neměl udělat a udělal ]:->
<a> nnic
<b> tak proč to hraničí se všim?
<a> právě proto, že si nic neudělal
<b> a co jsem měl udělat?
<a> mimochodem
<a> "až miřekneš co jsem měl udělat a neudělal nebo co jsem neměl udělat a udělal ]:->"
<a> se ti nepovedlo, použil si smajla
<b> nepřipadá ti že se to už opakuje?
<a> twe wis co mi neska zpivala sestra :D
<b> ne... ae ty mi to určitě povíš vid? :-D
<a> si tak sedela v aute a z niceho nic... kdo hulí trávu a kdo nehulí je kráva :D :D sem nak nepobrala kde to vzala když je jí 10 :D si to ais vymyslela pac to je uplnej nesmysl :D...
<a> to jen tak nidko nema :D
<b> já mám zas ujetýho bráchu...
<b> ujel do indiie :D :D :D
Komentář: ach ti sourozenci :-D