Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Maty991“

<a> Hej kamo, fakt sem nezachapal :D
<b> Tys byl u toho Koziho co?
<a> No byl :D tvl sedime u notasu a ted jeho mama od pc: "Rostiku prosimte nevis kde je na klavesnici ch?"

Komentář: maminka

<a> hej pod volat
<b> hello it
<b> are you tried turning it off and on agin?!
<a> ne turning ale jen turn voe :)
<a> uz jsem za pulkou mam pocit ze tu knizku dneska doctu :)
<b> nj nj

Komentář: Dva ajťáci.

<a> sem slysel ze mas ho mas malyho... :D
<b> ale vis jak se to rika...
<a> jak? :D
<b> i s malim kasparkem se da zahrat velky divadlo... ;)
<a> u tebe by muselo bejt i mali jeviste... :D
<b> ...

<tony> Já tak nesnáším tu školu
<tony> Vždcky totiž přijdu ze školy domů a musím jít povysávat

Komentář: každý má jiný důvod :-)

<a> on je aktivni, ale zatim ma ty recenze na picu
<a> co se tyce cestiny... ctivy to je
<b> dyt napsal jenom jednu ne? :D
<a> jj
<a> ja ji vykam

<a> slovaci sou kokoti
<b> preco by mali byt kokoti? :D

<Jaro> ty potrebujes tu haluz kde je miesto na comp?
<Axazel> ?
<Jaro> vis co mylsim ne?
<Axazel> nie :D
<Jaro> ta blbost co si si skusal u mna co si daval tu krabicu do pocitaca
<Axazel> aha... jarko mysli HDD... ano potrebujem :D

<xzelenepivox> asi prva miestnost de nejsu spameri
<zarabaj_eu> all: www.zarabajonline.eu--www.zarabajonline.eu--www.za rabajonline.eu--www.zarabajonline.eu--www.zarabajo nline.eu--www.zarabajonline.eu--www.zarabajonline. eu--www.zarabajonline.eu--www.zarabajonline.eu--ww w.zarabajonline.eu--

Komentář: :)

<a> di do...
<a> jsem zjistil co si mi udělal
<b> a co?
<a> nic
<b> no tak co?
<a> nixc
<b> mě to zajímá, když nevim co jsem udělal tak to znamená že se přestávám kontrolovat
<a> to teda přestáváš, protože to co si mi udělal hraničí se vším!
<b> stejná otázka
<a> nic
<b> co jsem ti udělal když to hraničí se vším?
<a> právě, že nic
<b> a co jsem měl udělat?
<a> nic
<a> neni to nejdelší debata přes IM kde nebyl použit smajlík co jsme spolu vedli?
<b> je
<a> Kdy to prolomíme?
<b> až miřekneš co jsem měl udělat a neudělal nebo co jsem neměl udělat a udělal ]:->
<a> nnic
<b> tak proč to hraničí se všim?
<a> právě proto, že si nic neudělal
<b> a co jsem měl udělat?
<a> mimochodem
<a> "až miřekneš co jsem měl udělat a neudělal nebo co jsem neměl udělat a udělal ]:->"
<a> se ti nepovedlo, použil si smajla
<b> nepřipadá ti že se to už opakuje?

<a> twe wis co mi neska zpivala sestra :D
<b> ne... ae ty mi to určitě povíš vid? :-D
<a> si tak sedela v aute a z niceho nic... kdo hulí trávu a kdo nehulí je kráva :D :D sem nak nepobrala kde to vzala když je jí 10 :D si to ais vymyslela pac to je uplnej nesmysl :D...
<a> to jen tak nidko nema :D
<b> já mám zas ujetýho bráchu...
<b> ujel do indiie :D :D :D

Komentář: ach ti sourozenci :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 5 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.