Hlášky hodnocené záporně uživatelem „11thpilgrim“

<brinquedinha> Myslím, že kdybych si někdy nějaký SW koupila, de facto bych tím potvrdila, že se za to má platit, což ale není pravda. Takže doufám, že se k tomu nikdy nesnížím.
<dRaGen> co je divnýho na tom, že by se za SW mělo platit ?
<brinquedinha> Co je správného platit za něco, za co se platit nemusí?
<dRaGen> taky kradeš v obchodě? Proč platit za něco za co se platit nemusí ?
<brinquedinha> V obchodě ne, rohlík někdo musí vyrobit. Ne(dokonale) funkční program, to je jen změť písmenek a číslíček které vytvoří náhodný generátor taky.

Komentář: A je to venku, právě jsem přišel o práci. Software je náhodně vygenerovaná změť písmenek.

<Fory> Prej mám na držce nějaké srance. Asi blbá voda po holení. Uvidím časem. :-)
<Terísek> To ti napsali na lamerovi? :D
<Fory> Řekla mi to mamka. :D
<Terísek> :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D *lol* Chcípám!!! :D

Komentář: A takhle to dopadá když se dva nepochopí. :D

<Jana> Už jsi byl za tim Péťou?
<Fory> Zatím ne.
<Jana> Se tam tež chystám.. To mám po ceste na chatu... :-D
<Fory> Přeju mu hodně štěstí. :-)
<Jana> Dík mno.. :-D
<Fory> On by měl děkovat ty ne. :-) /moo
<Jana> Proč on? :-D
<Fory> Protože mu přeju hodně štěstí, ne tobě. Blondýno blbá.
<Jana> Díkes.. Já vím, že jsem blbá.. Aaaaa.. :-D Zlomil se mi nehet.

Komentář: Tohle mě otravuje každý den.

<ona> takže ta moje nová profilovka je blbá?
<on> ne je vystižná, vypadáš tam jako dement...

<Háčex> (status): mám chuť podniknout nějaké křížové výpravy kamkoliv... někdo nějaké návrhy?
<b> : Do Jeruzaléma, když Křížové výpravy..
<Háčex> : ...Háčexovy křížové výpravy
<b> : zajdi si do hospody ;-)

Komentář: :D:D

<a> co říkáte na tuhle kartu http://www.../asus-eah5870.htm Koupit či nekoupit?
<b> a nějaká alternativa?
<a> ukrást?

<a> is online.
<b> BAF!
<a> is offline

<a> Čau, si asi budu kupovat PSP.
<b> Proč?
<a> Ani nevím xD asi nevim co s ****zma
<b> jj chapu
<a> wtf?
<a> penize nejdou napsat
<a> jak to?
<b> asi to pripomina slovo *****

Komentář: Chat na PSN. Nejak mi nedocvaklo, že kámoš jaksi neuvidí co tím myslim :-D

<a> ja sa tesim ked budem mat CoD:MW 2
<b> hmm
<b> Inak moj bratranec konci s hrami na PC
<a> :O
<b> Ono to je docela vopruz, ked to umis
<a> njn
<b> Z coho vyvodujem jedine...
<b> lamo...

<> Dobrý den, kde naleznu uložený návrh v IKEA HOME PLANNER
<IKEA Anna> Umístění IKEA najdete jednoduše. Na stránce, kterou pro vás otevírám si zvolte nejbližší obchodní dům. Na zobrazené stránce najdete popis cesty do IKEA včetně jízdního řádu autobusů.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.