Hlášky hodnocené záporně uživatelem „hocikto19“

<a> Coto? Ségra se neozvala, že nejde pustit počítač. Chtěl jsem se za ní zase stavit :-D
<b> Nemělo cenu koupila si novej, tak jsem ho vzal na střelnici a pořádně se na něm vyřádil. Vždycky jsem šílel z toho větráku
<a> Ty magore, vždyť to udělal ten jumper na restartu
<b> Já vím....vždycky jsem šílel z toho větráku ;-)

<a> A věděl by někdo co je to ten MAG?
<b> Kouzelník...

Komentář: MAG = MAturitní Generálka

<a> <3
<a> uzasnej
<b> ja vim :-D
<b> A jak by ses tvářila, kdybych za to chtěl protislužbu?
<a> zalezelo by jakou ;)
<b> no tak pro tebe by to nemělo být nic tak náročnýho, ale nevím, jestli by si na to měla čas... ;-)
<b> a taky nevím, jak daleko sahají tvé schopnosti a zkušenosti k tomu potřebné ;-)
<a> jsem si jistá, že je tvůj záměr aby to znělo jinak, než to znít má, ale o co jde? :D
<b> O pár chvil vášnivého...
<b> ...ehm, jak bych to řek...
<a> hraní!
<b> ...ne...
<a> jídla!
<b> ...ne...
<a> šmankote
<b> ...na tohle je potřeba soukromí...
<b> ...jde o pár chvil vášnivého překládání odborného anglického článku :-P

<Lenka> kolik ti je??
<Michal> 22.10.1990
<Lenka> 23??

Komentář: ach ta matematika (tusim ze slecne je 17) :D

<a> Já mám dlouhé vlasy od narozeni, tak tomu asi rozumím...
<b> Pi*u máš taky od narození a nedělá to z tebe experta přes gynekologii...

<on> klekni a saj ;)
<ona> no dovol :D
<on> máš povolení =D

Komentář: maminka pak dodala, že klíště na zadku je fajn věc.

<a> Třeba já si teď peču pizzu ^_^
<a> kurva
<a> *pálím
<a> moment

09:00 <Pavel> zdar seš tady ?
10:30 <Ja> Zdarec, jj
10:31 <Pavel> hele už nic, známá si koupila v alza.cz notebook a psala že ho má rozbitej jenže ona si blbec koupila notas s Linuxem a myslela že je to rozbitý tak scháněla kdo jí to přeinstaluje na win

<Martin18> Já chtěl bych být ten nejlepší.
<Rambo19> jak nikdo predemnou
<Terka18> Tu zkousku musim zvladnou sam.
<Wolf_18> A tréning je věc má.
<Pavel17> Celou zemi prohledám.
<Jimmy19> Pujdu dal a dal
<Karolínka13> to je od Rytmuse?

Komentář: Jména už nepamatuju, ale čísla byla takhle ;)

<> mám čas jenom do 19:00, takže v šest ať jsi u mě!!
<ona> nevim, jestli to stihnu zlato...
<> jestli to nestihneš, tak budu zklamanej, nasranej, napruzenej, arogantní, začnu fetovat, budu jíst ryby, přestanu na záchodě dávat prkýnko dolů, začnu nosit tanga, tátovi budu říkat Jirko, nádobí začnu mejt ve vaně hned jak se v ní vykoupu, začnu si kousat nehty na nohou, přestanu si holit mocnáře, začnu flirtovat s cikánkama, pokaždý když budem spolu budu jíst česnek a hrozně prdět. Tak co? Stihneš to?
<ona> za deset šest jsem u tebe, ty magore!! :))

Komentář: a opravdu přišla

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.