Hlášky hodnocené záporně uživatelem „AdammZ“

« 1 2 3 4 5 6 7 »

<A> zdar, dělo se dneska něco ve škole?
<B> no, ty jo, ředitel rozjel velký vyšetřování
<A> co se stalo?
<B> víš jak je u šaten ten nápis "hlavní uzávěr plynu"?
<A> no, co s ním?
<B> tak před to někdo připsal "Židé pozor"...

<a> Nejsem sice hezká ani sexy,ale zato mám srdce ♥ Pokud se tě toto týká,dej si to taky na zeď
<b> Nerad ti to říkám, ale srdce má každý, takže tu není moc s čím machrovat.

Komentář: facebook :d

<a> A co? jakej byl Kájínek?
<b> Dobrej. 18týho jdu na Harryho Pottera a Relikvie smrti a už se hrozně těšim.
<b> A taky Počátek byl dobrej. Ale třeba na Saw 3D bych fakt nešla. Nebo taky kdyby udělali kruh 3D.
<a> To už by byla Koule. :D

Komentář: Na jedný FB stránce :D

<a> to je pravda...my máme nejlepší obraz na televizi, když je mínus 20 a chumelí!
<b> ale když je mínus 20 tak nechumelí..
<a> však já si taky nepamatuju, že bysme někdy měli pořádnej obraz

<a> a co že to vlastně studuješ?
<b> Anální historii.
<a> tak to musí bejt prdel, ne? :-D

<zákazník> Dobrý den, nejde mi odeslat poštu s přílohou,bez přílohy odeslat jde, nevíte čím to může být?
<operátor> Dobrý den, jak je velká to příloha ?
<zákazník> 700Mb
<operátor> To bude tenký kabel

<a> kolik je ti vlastně let?
<b> 22
<a> tak to si jen o dva roky starší, mě je dvacet
<b> no jo, naši mě ale dali do školi o rok později
<a> a co?
<b> kdybych šel normálně, bude mi už 23

<a> http://***/na-zahrade-prazske-umelecke-skoly-se-obesil-mlady-muz.html
<a> Moderní umění mi přišlo vždycky poněkud zvláštní, ale tohle už je moc!

<a> Inak ti ITci su fakt niekedy ako z inej planety.
<b> tj, co sa stalo?
<a> Vies ako mam ten novy job. Tak sef pise mail ITckarovi do Ceska ze "Ahoj, Stanislave, timhle bych ti chtel predstavit tveho noveho kolegu, Frantiska Vanka. Bude delat na xxx, prosim Te, udelej mu pristup do yyy."
<b> mno a?
<a> a mne dojde mail od Stanislava ze username: frantiska.vanka password: xxxx
<b> omg lol :D

Komentář: copy-pastoza :D

<a> pod na ts
<b> nejde mi zvuk
<b> musim koupit zvukovku
<a> to je jedno budes jenom poslouchat
<b> tohle pujde na lamera xD
<a> TAK POD :D

Komentář: ts = TeamSpeak

« 1 2 3 4 5 6 7 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.