Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Shigi“

« 1 2 3 4 5 »

<Petr> jak víš
<XabiYouTooth> sem to uz u nekoho videl mmt zachvili sem tu
<Petr> nic nevíš
<XabiYouTooth> mno
<Petr> mnou
<XabiYouTooth> mnau
<Petr> štěk
<XabiYouTooth> hek
<Petr> fek
<XabiYouTooth> bek
<Petr> lek
<XabiYouTooth> mek
<Petr> cig
<XabiYouTooth> paprika
<Petr> chilli
<XabiYouTooth> red
<Petr> hot
<XabiYouTooth> chilli
<Petr> to už jsem psal...
<XabiYouTooth> noa pak by se z toho nestalo to co se ma staat
<Petr> ale to není, oč tu běží
<XabiYouTooth> ale ano
<Petr> oč tu běží se dozvíme jen s těží
jsme jen loutky, které mají divné choutky
<XabiYouTooth> tak si blázen
<Petr> hehe
<XabiYouTooth> j
<Petr> n
<XabiYouTooth> yez
<Petr> neyez
<XabiYouTooth> reyes
<Petr> prasátko
<XabiYouTooth> pú
<Petr> medvídek
<XabiYouTooth> kulíšek
<Petr> buzíček
<XabiYouTooth> neřež
<Petr> sereš
<XabiYouTooth> ořežš
<Petr> pořeš
<XabiYouTooth> ořech
<Petr> blech
<XabiYouTooth> dech
<Petr> hech
<XabiYouTooth> lech
<Petr> mech
<XabiYouTooth> nech
<Petr> plech
<XabiYouTooth> slech
<Petr> bleh
<XabiYouTooth> neh
<Petr> mneh
<XabiYouTooth> yeah
<Petr> mama
<XabiYouTooth> dady
<Petr> sista
<XabiYouTooth> vista
<Petr> brada
<XabiYouTooth> bista
<Petr> bap
<XabiYouTooth> gap
<Petr> tista
<XabiYouTooth> vesta
<Petr> z města
<XabiYouTooth> neska
<Petr> pleskla
<XabiYouTooth> plexi
<Petr> sklo
<XabiYouTooth> pra sklo
<Petr> spras klo
<XabiYouTooth> vraz da
<Petr> na psala
<XabiYouTooth> nakres lila
<Petr> p oblila
<XabiYouTooth> p obili
<Petr> h onili
<XabiYouTooth> hnili
<Petr> pleveli
<XabiYouTooth> v nedeli
<Petr> se zabili
<XabiYouTooth> nevedeli
<Petr> debili
<XabiYouTooth> nebyli
<Petr> v prdeli
<XabiYouTooth> hele co to tu vlastne melem ale jako slovni zasobu mame dobrou no
xD

Komentář: hh vymyté mozky

<a> Tak jsem ti včera jak jsem se probudila pár desítek sekund přemýšlela na jakým stromě rostou vajíčka...

Komentář: No Comment :D

<John Sobik> Heh, moje morče uslo s hlavou v misce, teď se probudilo, zívlo a začlo zase žrát.

Komentář: Jaký pán...

<Ashen> Kurva! Si ctu lamera a tam nejaky typek ze mu prasklo pivo v mrazaku....
<Ashen> tak si vzpomenu ze mam od vcerejska pivo v mrazaku
<Ashen> a hadej co ;o)

Komentář: tohle proste nasere...

<offspring> kdo jsi a co chceš?
<naruziva trinactka> haadej!!! !-)
<offspring> nebudu. nechce se mi
<naruziva trinactka> tak ty neces wedet kdo sem??
<offspring> ne
<naruziva trinactka> a ploooč?
<offspring> do piče kurva nech me uz napokoji ty kravo nedomrdana. jestli si chces zasoustat tak zkus otravovat nekoho jinyho nebo si vyhon svou holou musli. neskutecne me sere tvuj nick, vek, tvuj pokurvenej radoby drsnej jazyk. ses asi hodne velka skejtacka a dost hulis ale di si nekam vychlastat tlamu jabkovou "vodkou" a dej mi pokoj! a predtim nez si dneska pichnes piko mrkni se jestli nemas ukol do prvouky!
-!- naruziva trinactka has quit

Komentář: kupte detem pocitace

<ona> nejde mi zvuk v bedně
<> tak si zapni bedny
<ona> ok
<ona> uz to de

Komentář: Zeny sou zeny

<callypsio> dnes som volala s mamou po telefóne...potom som sa pozrela po čase na mobil a pozerám,že zmeškaný hovor od mamy...takže jej to spadlo a ja som za celých 15 minút nepostrehla, že kecám sama so sebou :D

Komentář: blondýna :))

<Botanicus> Kurva!!! Se tu tlemim jak debil a strcim si zupan do skartovacky :DDD

<Melir> roorah myslis si, ze zivot stoji za picu? ze uz to lepsi nebude? ze si za tu picu muzeme sami? ze nas trapi osud? ze je veresova pizda? ze jsem kokot?
<roorah> Melir: ano. ne. ano. ano. ano. ano.

<a> kuwa to vonku ako prsi? :)
<b> normalne... smerom dolu

« 1 2 3 4 5 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.