Hlášky hodnocené záporně uživatelem „vydryskova“

« 1 2 3

<a> jak se ti proboha povedlo, ze te policajti staveli tak vostre, ze ti odreli blatnik???
<b> no sme prijeli zajice... cista prace, celej byl ok, ale nemel hlavu. Tak sme ho nalozili, ze si ho druhej den udelame na vohni. No jenze ja si nevsiml, ze na mem krasnem bilem aute je asi dva m. dlouha krvava smouha... a na kufru jsem mel jeste krasny krvavy otisk ruky jak jsem zaviral kufr...

<a> jak me muze bolet kua zub kterej nemam
<b> uplne normalne... stejne jako muzes platit za neco, co taky nemas

Komentář: realita je krutá

<a> přišla jsem na něco fantastickýho - podívej se
<a> každá látka je v jistém množství jed
<a> a v jistém lék. a lék může být v jistém množství droga
<a> takže budu prostě žrát čokoládu, dokud nebudu euforická :D

Komentář: homeopatik, nebo obžera?

<a> myslíš, že je brzy po měsíci známosti mít dítě?
<b> pokud myslíš narozené, tak docela jo

<on> dneska sem se zase pohadal s mladou... furt rika ze ji sem nevernej... nevim kde to bere. Je to... jak se to menuje kdyz nekdo vidi to co neni?
<ona> paranoidni?
<on> presne. Sme spolu dneska byli venku
<ona> ja vim, vzdyt jsem vas potkala. Teda nevypadalo to ze se hadate. Spis naopak ;o)
<on> jo tak to nebyla ona...

Komentář: paranoidni?

<abu-asdfghjkl> ahoj
<abu-asdfghjkl> trojuhelnik ma tri rohy... kdyz dva uriznes zbyte jich kolik?
<VeronikaJ> 1
<VeronikaJ> ahoj
<VeronikaJ> urcite to je spatne

Komentář: no ta matemetika

<Maart> btw vis co je vrchol lenosti? xD
<M!ster!us> co ? :D
<Maart> se mi sesral na disku oddil s widlema a jedu na linuxu nabootovaneho z cd xD
<Maart> uz 2. den
<Maart> :D
<M!ster!us> lol :D

* Klarka : objevila jsem super skupinu... for je v tom ze se jmenuje jako nase ucitelka na cestinu
<kane> jak se jmenuje ?
<Klarka> co?
<kane> viz tvůj status, jak se jmenuje ?
<Klarka> ta učitelka nebo ta skupina ?

Komentář: no comment :D

<a> máš nějaké good programy na obrázky a video?
<a> stačí obrázky
<a> video až jindy
<a> chci to mět trocha ve flashi
<b> flash sux
<a> ha tak to neznám

Komentář: no comment :))

<a> ja jsem takyu uplne na sracky
<a> ani vyhonit me nende :(
<b> tohle jsem zrovna nepotreboval vedet:)

« 1 2 3

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.