Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Fatal1t“

« 1 2 3 4 »

<a> tvl...ted meju monitor
<a> a nasel jsem nejaky neidentifikovatelny bily flicky co nesly omejt
<a> dru to tady jak kokot a pak zjistim ze jsou to hvezdy na wallpaperu

<Slax> čeky, fotr něco chce..
<woxik> j, v poho
<woxik> tve kde jsi? :D
<woxik> ...
<Slax> sorry už jsem tu... fotr mě poslal kopat díru na zahradu, tak jsem mu řek že nemám mining skill... tak mě poslal trhat trávu do vjezdu... tak jsem řek, že herbalissm se na palacha nehodí... tak mi odpojil net, a řek, že až to udělám obojí, tak ho budu zase mít... teď jsem skončil :D
<woxik> GJ! :D

Komentář: Jak se může zvrtnout odpolední konverzace, aneb "Zavislák"! :D

<ona> naštvals mě, nemluvim s tebou
<on> ale broučku, promiň...
<ona> už tě nemiluju
<ona> sakra
<on> chjo
<on> :(
<ona> konec
<on> myško?
<on> mám drb
<ona> jakej, piš :)

Komentář: jak si usmířit samičku :)

<a> ty vole včera jsem si perfektně užil ta borka byla prostě něco extra, špica!
<b> a nenapadlo tě někdy že jsou na vztahu důležitější věci než jen sex ale třeba láska, důvěra...?
<a> pořád panic co?

Komentář: Realita 21. století

<a> ty voe...
<b> co je, nemam na tebe cas
<a> prave sem zjistil ze jsem gay
<b> nezajdem na pivo?

Komentář: Já jsem...

<David> už máte rozmyšleno v kolik zejtra pojedete?
<Machy> jj
<David> a to?
<Machy> nevim, ale máme to určitě rozmyšleno

<a> newim co mám dělat ja když masturbuji po nějaké dobe mám najednou mokry žalud ale neni to sperma to vim a začnne mě žalut a předkožka pálit a nejsem nějakej pervézák aby mě to bolelo nebo co
<b> Tipuju že sis ho nepřibouchl do Pravidel českého pravopisu

<marzaus> A kdyz surfujes opravdu hodne, tak se je pak Windows nauci sam otevirat

Komentář: pornostranky :)

<a> jj... tak někdy o prázkách vezmem auto a někde se sjedem... :-)
<a> (teda jakože se někde setkáme... )

<watchOut> Nic alkoholického se mně nedostalo na metr k tělu :D
<Kwoky> mne se dostalo do tela i na telo :)

Komentář: Povídání o Silvestru

« 1 2 3 4 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.