Hlášky hodnocené záporně uživatelem „DARTHPraetorian“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<bosser> Hoši asi máme problém. Spadl internet.
<jirkonium> Zajímalo by mě jak si to mohl napsat.

Komentář: Aha???

<ona> Mám asi týden života, když se na to tak umírá
<on> :D Hned přijdu abych se s tebou rozloučil, ale nejdříve udělám 40lvl na Metinu a dám si véču
<ona> -_- Tak já tu umírám a tebe to ani nezajímá

Komentář: Poznala kluky...

<a> a kurva, sem si polil notas slivovici
<b> a zije?
<a> chvilku psal jak opilej, ale uz snad vystrizlivel
<a> hajzl jeden, ja mu dam chlastat moje zasoby

<a> Já tam bejt, tak bych <b> tak vošukal
<b> Vo... co???
<a> No vo sloup, vo sedačku, vo trávu, vo cokoli!

<a> a ako v práci?
<b> no dnes ina story. Naši zákazníci nemajú chybu. Zákazník (podľa hlasu mladé ucho) sa rozčuľuje že mu nejde net, tak sa pýtam či mu na routeri bliká, svieti alebo nesvieti kontrolka WLAN. Zákazník na to že hej.
<a> debil :)
<b> najskôr som sa pobavil, potom naštval a nakoniec zamyslel čo mu odpovedať (nahravane a hodnotene hovory). Tak sa pýtam, či ma pochopil. On naštvany, že nieje každý génius ako ja.
<a> si mal povedať že nieje každy debil ako on heh
<b> som aj povedal ale inými slovami: vravím že je to triviálna vec ktorú zvládne každý školák. Potom už iba hulákal že sa bude sťažovať a zložil.
<a> a nemáš z toho zle?
<b> ešte nie, až na konci mesiaca keď to budú počúvať
* za hodinu..
<b> Tak ten debil sa stažoval. Nakoľko má zopár titulov pred a zamenom (právnik a neviem čo ešte), tak sa mi postaral až mám po bonusoch už teraz..
<b> dnes platíš ty
<a> oki :D

<On> jn to verim, hele a tak nechces prijet sem? I kdyby sem matka mela jet z prace, tak to stejne jeste nejakou dobu bude trvat.
<Ona> Uvidime, jestli slozime rdf hc, podlee toho se rozhodnu

Komentář: No nechtěli byste takovou kámošku taky? :D

<a> : <b> Sorry tedka mam jiny starosti a to je tedka to nabourany auto a maturita
<c> : <a> :lol: to je recht... <b> Když já jsem důchod co potom takovej Dušan ? :D
<b> : <c> The Walking Dead :D

Komentář: <c> je podle <b> duchodce a přitom mu je 24

<a> tak ale je to sympatickej seriál, hlavní hrdinky jsou policistka a potoložka
<b> to skoro všude
<a> ale tady je to o ženské síle !
<b> jo tak
<b> sci-fi

<a> Zdar, mám pro tebe dvě zprávy, jednu dobrou, druhou špatnou. Kterou chceš první?
<b> To je fuk
<a> Dobrá je, že ten strom co jsem našel v motorovym prostoru už jsem odstranil, no ale ta špatná je že motor prošel modernizací a na způsob ekologů se mu lehce zmenšil objem :-D
<b> Cože?
<a> No, máš SAABa na sračky...

<a> buuu !
<b> kdo jsi ?
<a> jsem tva nejčernější noční můra !
<b> 50 cent ?

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.