Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Panek“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<Mc_Mio***> tak se rozdelime kua, all dlouha zbytek stred

Komentář: Csko

<pritelkyne> dělám si puding chceš taky??
<ja> ne to je v pohodě ja sním tvůj....

<a> ... Náhodou bilance jsou fajn. Nejenže zjistíš, že si v prdeli, ale taky zjistíš proč.
<b> jj, dá se to hezky popsat matematicky: (1/2; A; 1/2), A je bod, kde se nacházíš
<a> Proč mám dojem, že se blíží vanová křivka???
<b> Ne, to je prostě levá půlka, pravá půlka a ty seš mezi něma

Komentář: Vanová křivka je statistický nástroj, o kterém jsem hodně mluvil včera u piva

<a> Hele je Starobrno dobrý?
<b> To nevim nikdy jsem neměl. Proč?
<a> Hozhoduju se mezi karlovkou a masaryčkou. Tak sonduju terén.

Komentář: Studentovi priority....

<a> hej prave si ctu e-opory z IE2 na zkousku
<a> psal to pan docent informatiky, ale neveril bys, co za moudro jsem se docetl :)
<a> „Poznámka: Prosím, při případné publikaci mého článku buďte tak laskavi a doplňte stříšku nad písmenem „o“ ve francouzských slovech: controle, contrerole, role (můj počítač to nedokáže). Děkuji.“

Komentář: informatika na PEF

<a> a co škola?
<b> ani mi nevrav...
<b> sme mali fyziku a ucitelka mi poveda: postav sa. tak sa postavim a ona mi po chvili vravi: preco stojis? a ja: vsak ste mi povedali. a ona: neodvravaj, mas za 5, sadaj!

<A> rýže se dává do studené nebo do vařící vody?
<M> do vařící
<M> ale dočteš se to i na krabici :D
<A> :D nemám krabici:D ukradla jsem doma jen sáčky,at si toho nikdo nevšimne:D

<a> <b>, technickej dotaz. Proč jsi mi pozvánku na utkání poslal 13x??? :D
<b> blbnul me net, vytvorilo se to vicekrat
<a> Stává se. Včera mi taky blbnut, najednou mi tam začaly skákat okna aniž bych na cokoliv kliknul, když jsem jich tam měl 10, tak jsem vypnul hlavní vypínač, všechno komplet povytahal a vrátil zpět, divim se že ted fachá. :D
<b> :D :D :D

Komentář: pripojeni vs prohlizec

<Lupysa> Kdy jsi si poprve uvedomila, ze jsi jina, nez ostatni?
<Dunka> Nevim, zda uvedomila je tim spravnym slovem, nicmene v porodnici kolem me byli sami kluci, takze...

<a> Miluju svůj notebook!!!
<b> proč?
<a> kůli tomu, že máme v práci dementní počítač musím zas vše dělat znova už asi po 3tí
<b> systém? nebo co?
<a> ale prd systém... ale máme to zk*rvený tlačítko pro restart přímo ve vejšce mejch kolen!!!

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.