Hlášky hodnocené záporně uživatelem „TidO“

* Celebrant is typing...
<Qwerty> jo?
<Qwerty> jestli si jen zkoušíš psát do ICQ okna nebo potřebuješ jen zkopírovat nějakej text, tak si mě nepřej :D

Komentář: Typing notify...

<celebrant> wow, už dlouho jsem nestahoval něco rychlostí 3,9 kB/s... připomíná starý dobrý časy

Komentář: asi trochu mimo :D

<a> ako vyzera ten tvoj skrecok
<theE> noha noha noha noha hlava penis oko oko ucho ucho usta fuz fuz fuz fuz fuz fuz chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp

<a> čus
<b> pic
<a> cs?
<b> sulfid uhelnatý eště něco?
<a> looooooooooooooool

Komentář: njn někdy se nezná

<rusho> kajo sa asi obcas nudi
<haki> podla mna dost casto
<rusho> aha, hmm, tak dufam ze mi nebudes zazlievat ze ako samomenovany sef nasho teamu ti dam aj jednu nekodersku ulohu
<haki> budem
<haki> no davaj
<rusho> ak nebudeme stihat s terminmi, a uvidis ze sa kajo nudi a flaka tak mu za mna jednu poriadnu kopnes do zadku nech sa rozhybe
<haki> jeeee, diky diky sefe, krasna uloha, oddanejsieho plnitela si nemozes predstavit

Komentář: ako malo staci aby sa clovek stal sefom teamu :)

<W8_sk> Môj počítač pradie ako Škoda 120 L

Komentář: TICHE PC

<Mikeek> lol sem myslel ze WC znamena Wild Call (neco jako "priroda vola") a vono je to Water Closet :DD

<nazghrell> a zas zejtra školy :(
<waror24> hm taky se nerad učím x(
<nazghrell> kvuli tomu to není budu se muset vykoupat :/
<waror24> hm když se nekoupeš nebudou te chtít stetky
-!- kattie has joined
<kattie> nazzghrellku už šli naši pryč pojd an ten group

Komentář: :) :P

<a> a ze všeho nejhorší jsou trpaslíci
<b> Jo prdlajs, nejhorší jsou holky-číšnice. Furt se na tebe hezky usmívaj, něco ti nosej a pak musíš platit a ráno ti je blbě. Kam se hrabou trpaslíci...

Komentář: Jak na Nový rok...

<a> <c> PF 11111011000
<b> :D hezke PFko
<b> ted me tak napadlo kdybych treba vyptavel mlade a rikal bych neco jako: "tak jsem cekal na prechodu az na jednou na samofor skocila #00FF00; a sel jsem"
<b> co by mi na to rekla

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.