Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Maty991“
<J.i.t.u.š.> jj mám označený ten rámeček a obrys kočky
<hustej> tak klikni pravým čudlem někam do tý bílý plochu, kterou budeš odstraňovat a dej invertovat výběr
<hustej> měla by být označená jen ta kočka
<J.i.t.u.š.> není
<hustej> a co je označený?
<J.i.t.u.š.> okraje toho pozdí a obrys kočky
<hustej> a dala jsi invertovat výběr?
<J.i.t.u.š.> ivert selestion yes
<hustej> a před tím byl ten okraj označenej taky?
<J.i.t.u.š.> kdy předtím
<hustej> no než jsi to invertovala
<J.i.t.u.š.> já to nezmáčka zatím
<hustej> tak to zmáčkni!!!
Komentář: Vysvětloval jsem blondýně, jak oříznout obrázek...
<a> ckej, du preparovat
<b> koho
<a> aha, přeparkovat sem myslel :D
<b> :DDDDDD
<a> jedno písmenko a co to udělá :D
<a> pravě mi přišel urgentní mail od mámy
<b> a co ti tak duleziteho chce?
<a> pta se co ma delat když jí nejde net...
<ona> měli byste už všichni konečně vylízt z tý puberty a bejt jenom příjemně nadržení
<on> oukej zitra si te ani nevsimnu...
<ona> no jasne a zase si to budu muset delat sama co!?
Komentář: nevi co chce :D
<a> Chces videt hustou reakci na urgovani faktury?
<b> ok :)
<a> "Nevím co k tomu dodat, z naší banky byly peníze odeslány a odečteny, prosím ohledně dvou dnů mě nepište. Diky."
<a> jo, jeste to zacinalo slovem "Dobrej"
<a> a 2 dny znamena 2 dny prodleni
<a> btw. porad je nemam
<b> ostry, s tema uz bych dal neobchodoval
<a> pro zmrdecka je 92000 kapesny
<b> kdy ti to udajne poslal?
<a> vystavil jsem to 1.9. splatnost 14.9.
<a> kdy to "poslal" nevim
<b> to jsou radosti
<a> kvuli tomu kretenovi si nekoupim Jeepa :-(
<a> :-)
<a> :) pri dnesnich cenach paliva... mozna mu budes jeste casem dekovat :D
<a> krasavec: Cherokee 4.0 1988
<a> Kecam, stejne si ho koupim
<a> jdu veceret, <c> urguje
<b> dobrou chut
<a> dik
...
<a> dobre to bylo
<a> Asi ho zabiju. Mysli si, ze kdyz vydela dvema telefonatama milion, tak na mne muze machrovat. Omyl! Poslu na nej negry s pajkou. :-)
<b> :)
<a> Skoda, ze jsi zrovna v Texasu, kdybys byl v LA nebo NY, mohl jsi mne priucit nejake gangsta finty.
<b> u nas se to resi vsechno po staru
<a> brokovnici :-)
<b> clovek ma na zaprazi v rohu oprenou flintu, kdyz mu nekdo vleze na pozemek, strili se primo z houpaciho kresla
<a> :-D
Komentář: frustrace...
<a> akorat mi na to chybi jedna malickost. capodastr...
<b> nemas? ja mam.
<a> hm, ja furt ne. Musim si nejaky poridit.
...
<a> ceky. Neco me napadlo. jdu si vyrobit capo. :-D
<b> :D ty si kus cypa
<a> hej kamo co dokaze clovek s trochou duvtipu, fixem a gumou ze zavarovaci sklenice? :-D Mam to.
...
<a> auuu kua. jak sem sundaval tu gumu tak me svinsky jebla po ruce dpc...
<b> mluvis porad o kapodastru ze? :D
<a> <picovina>4 all: woe no looooooool, omg jasneeee ze loobeem rap. je to to naj, naj, naj. xi, xi, papa, cmuk, a piste komenty</picovina>
<on> Tak co, jsem strasny prudici trpajzlik... uz jsi umyta holcicko... ble ble ble...
<on> Zlej uchylnej koupelno-filni skritek :-P
<ona> JSI?
<ona> ...TAK TO SE KOUPAT NEJDU!!!
<on> Ble ble ble... vylezu potrubim... :-P
<on> A budu te strasit padajicim mydlem :-D
<ona> pomoooooo
...
<ona> oproti krteckovi jsi vazne suchej!
<ona> a trapnej
<on> Hmmm... krtecek, na toho opravdu nemam, jesstli tam s sebou mas krtecka tak to jsem v koncich... :-(
<on> Krtecek a jeho povestne kalhotky, kazdy alien se teto mytologicke baje moji...
<on> Krtecekm strasi male alieny aby nechodili pozde v noci sami po ulici...
<ona> hahaaaa
<ona> jsi v koncich!!!
Komentář: Byl jsem porazen krteckem :-X
<a> Už před půl hodinou jsem měl odejít.
<b> Před půl hodinou si přišel.
<a> Nějak všímavá ne?
Komentář: citace
<Ridorian> mam pro tebe vzkaz od Boha!
<b> taky pro tebe jeden mam.
<Ridorian> ty věříš v Boha?
<b> ne a ty?
<Ridorian> ano
<b> a co řikal?
<Ridorian> máš okamžitě začít studovat Bibli a kráčet ve šlépějích Ježíšovích.
<b> a jak ti to řek?
<Ridorian> navštívil mě ve snu a promluvil
<b> Zvláštní je, že když si povídáš s Bohem, jsi věřící. Když si povídá Bůh s tebou,jsi psychicky narušený. Mluvil s Tebou dlouho?
<Ridorian> celou noc
<b> v tom případě si paranoidní psychicky narušený a podvědomě labilní feťák s velkou představivostí.
<Ridorian> jojo Bůh si umí vybrat...