Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Maty991“

<J.i.t.u.š.> jj mám označený ten rámeček a obrys kočky
<hustej> tak klikni pravým čudlem někam do tý bílý plochu, kterou budeš odstraňovat a dej invertovat výběr
<hustej> měla by být označená jen ta kočka
<J.i.t.u.š.> není
<hustej> a co je označený?
<J.i.t.u.š.> okraje toho pozdí a obrys kočky
<hustej> a dala jsi invertovat výběr?
<J.i.t.u.š.> ivert selestion yes
<hustej> a před tím byl ten okraj označenej taky?
<J.i.t.u.š.> kdy předtím
<hustej> no než jsi to invertovala
<J.i.t.u.š.> já to nezmáčka zatím
<hustej> tak to zmáčkni!!!

Komentář: Vysvětloval jsem blondýně, jak oříznout obrázek...

<a> ckej, du preparovat
<b> koho
<a> aha, přeparkovat sem myslel :D
<b> :DDDDDD
<a> jedno písmenko a co to udělá :D

<a> pravě mi přišel urgentní mail od mámy
<b> a co ti tak duleziteho chce?
<a> pta se co ma delat když jí nejde net...

<ona> měli byste už všichni konečně vylízt z tý puberty a bejt jenom příjemně nadržení
<on> oukej zitra si te ani nevsimnu...
<ona> no jasne a zase si to budu muset delat sama co!?

Komentář: nevi co chce :D

<a> Chces videt hustou reakci na urgovani faktury?
<b> ok :)
<a> "Nevím co k tomu dodat, z naší banky byly peníze odeslány a odečteny, prosím ohledně dvou dnů mě nepište. Diky."
<a> jo, jeste to zacinalo slovem "Dobrej"
<a> a 2 dny znamena 2 dny prodleni
<a> btw. porad je nemam
<b> ostry, s tema uz bych dal neobchodoval
<a> pro zmrdecka je 92000 kapesny
<b> kdy ti to udajne poslal?
<a> vystavil jsem to 1.9. splatnost 14.9.
<a> kdy to "poslal" nevim
<b> to jsou radosti
<a> kvuli tomu kretenovi si nekoupim Jeepa :-(
<a> :-)
<a> :) pri dnesnich cenach paliva... mozna mu budes jeste casem dekovat :D
<a> krasavec: Cherokee 4.0 1988
<a> Kecam, stejne si ho koupim
<a> jdu veceret, <c> urguje
<b> dobrou chut
<a> dik
...
<a> dobre to bylo
<a> Asi ho zabiju. Mysli si, ze kdyz vydela dvema telefonatama milion, tak na mne muze machrovat. Omyl! Poslu na nej negry s pajkou. :-)
<b> :)
<a> Skoda, ze jsi zrovna v Texasu, kdybys byl v LA nebo NY, mohl jsi mne priucit nejake gangsta finty.
<b> u nas se to resi vsechno po staru
<a> brokovnici :-)
<b> clovek ma na zaprazi v rohu oprenou flintu, kdyz mu nekdo vleze na pozemek, strili se primo z houpaciho kresla
<a> :-D

Komentář: frustrace...

<a> akorat mi na to chybi jedna malickost. capodastr...
<b> nemas? ja mam.
<a> hm, ja furt ne. Musim si nejaky poridit.
...
<a> ceky. Neco me napadlo. jdu si vyrobit capo. :-D
<b> :D ty si kus cypa
<a> hej kamo co dokaze clovek s trochou duvtipu, fixem a gumou ze zavarovaci sklenice? :-D Mam to.
...
<a> auuu kua. jak sem sundaval tu gumu tak me svinsky jebla po ruce dpc...
<b> mluvis porad o kapodastru ze? :D

<a> <picovina>4 all: woe no looooooool, omg jasneeee ze loobeem rap. je to to naj, naj, naj. xi, xi, papa, cmuk, a piste komenty</picovina>

<on> Tak co, jsem strasny prudici trpajzlik... uz jsi umyta holcicko... ble ble ble...
<on> Zlej uchylnej koupelno-filni skritek :-P
<ona> JSI?
<ona> ...TAK TO SE KOUPAT NEJDU!!!
<on> Ble ble ble... vylezu potrubim... :-P
<on> A budu te strasit padajicim mydlem :-D
<ona> pomoooooo
...
<ona> oproti krteckovi jsi vazne suchej!
<ona> a trapnej
<on> Hmmm... krtecek, na toho opravdu nemam, jesstli tam s sebou mas krtecka tak to jsem v koncich... :-(
<on> Krtecek a jeho povestne kalhotky, kazdy alien se teto mytologicke baje moji...
<on> Krtecekm strasi male alieny aby nechodili pozde v noci sami po ulici...
<ona> hahaaaa
<ona> jsi v koncich!!!

Komentář: Byl jsem porazen krteckem :-X

<a> Už před půl hodinou jsem měl odejít.
<b> Před půl hodinou si přišel.
<a> Nějak všímavá ne?

Komentář: citace

<Ridorian> mam pro tebe vzkaz od Boha!
<b> taky pro tebe jeden mam.
<Ridorian> ty věříš v Boha?
<b> ne a ty?
<Ridorian> ano
<b> a co řikal?
<Ridorian> máš okamžitě začít studovat Bibli a kráčet ve šlépějích Ježíšovích.
<b> a jak ti to řek?
<Ridorian> navštívil mě ve snu a promluvil
<b> Zvláštní je, že když si povídáš s Bohem, jsi věřící. Když si povídá Bůh s tebou,jsi psychicky narušený. Mluvil s Tebou dlouho?
<Ridorian> celou noc
<b> v tom případě si paranoidní psychicky narušený a podvědomě labilní feťák s velkou představivostí.
<Ridorian> jojo Bůh si umí vybrat...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.