Hlášky hodnocené záporně uživatelem „roni“

<a> jednou se mi dostala do ruky takovy prso, ze sem malem na celej ten byt asi v 5 rano zacal rvat "ty vole, tak tyhle musej bejt silikonovy"
<a> to sem fakt neveril
<a> fakt uplne tvrdy, jako prijemne... to bys neveril
<a> ale mozna to bylo tim, ze sem narval ruku pod podprsenku, takze to prso bylo asi celkem pod tlakem...
<b> jj, free the goats a videlo by se
<a> jj
<b> vole.. oni mi zrusili ucet na Alikovi
<a> lol, proc, kurvy?
<a> taky je fain drzet ji za cecky, kdyz ji pichas...
<b> nevim, ale mel jsem ho tam takovejch let

Komentář: Chlapska diskuze - sex a alik.cz

<BeBe> Ahoj, ty máš taky net od Catru?
<Switcher> jasně
<BeBe> a jde ti net?
<Switcher> Né asi, píšu si s tebou přes plechovku od párků :-DDD

Komentář: Rozhovor na ICQ

<Stream> pls :)
<Stream> prosím, prosím :)
<Stream> smutně koukám :)
<Spider> moc nečum!

Komentář: ICQ

<david> mno kde myslíš že máš nejcitlivější místo kromně pičky :P
<jana> u srdce :)
<david> takže levý prso ? :D
<jana> nemáš smysl pro umění :D

Komentář: nou koment :P

<lama> hele ono de i vypalit mp3 na DVD
<ja> vsechno de vypalit na DVD kamo

Komentář: lama udelala objev roku :)

<mitka> caf..date CW do UG ?
<Dupl3xx> ted mam domluveny sukani
<mitka> sukani ?
<Dupl3xx> nevis co to je?
<mitka> ee
<Dupl3xx> hm to je mi te lito
<mitka> hm :(
<Dupl3xx> :D

Komentář: to sou neska lidi :D

<Silvinka> heh vzpomela jsem si na vcerejsek :))
<Tnet_quest> co bylo? :) :)
<Silvinka> jsem udelala kamosce bouli na cele :-)
<Cosby> ale chudatko :)))))
<Silvinka> mrdla jsem ji dverma od hajzlu do cela :))))
<Cosby> looooooooooooooool :D
<Silvinka> a moje omluva "sorry pico" :))

Komentář: slecna_drsnak (Silvinka) v akci :) | #Tnet@tnet.no-ip.biz

* heilin ma problem
* heilin vytuhlo pero
<norick> :))))))))
<MikZ> hehehe
<heilin> co jee?
<norick> to si ani nezaslouzi komentar :)
<MikZ> shemale :D
<heilin> norick: ???
<DRSON> ;]
<norick> nedelej ze nevis :P
<heilin> jezis zaschla napln mno
...
<heilin> heh
<heilin> mno
<heilin> du vymenit napln
<heilin> a jeste k tomu snist bananek
<heilin> noc je jeste dlouha
<MikZ> ted me napadlo ze ti napisu at si das banan
<heilin> a pero musi prezit.
...
* heilin vytuhava nejak moc pero.. asi uz ma dost.. jak dlouho je doba pauzy nez muze zase fachat normalne?? kuci by to meli vedet.. ze ti delaj vetsinou skoly kde je Tk
<MikZ> heheh
<MikZ> heilin: WTF?
<MikZ> jako ja mam nejakyho stadlera ci co a jel sem s tim v kuse max hodinku
<MikZ> pac sem nic dyl nedelal

Komentář: #czf@czfree.net

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.