Hlášky hodnocené záporně uživatelem „HOLAS“

<a> ...Kámo, odkedy si zdrhol do Prahy, robím tu za teba špinavú prácu!
<a> Zajtra ideme s <c> na výlet autom...
<a> ...A hádaj na koho strane nie je airbag... :D

<a> Tak to je zlé. :/
<b> Co se stalo?
<a> Ani echo123 už mi to nebere. :/

<a> bolka dobře m*dá plzeň
<b> bolka špatně m*dá plzeň...myslel jsem že plzeň bude m*dat bolku
<a> hlavně aby bolka zítra nem*dala nás
<b> my ju vymr*áme

Komentář: dva fanoušci..

<a> to je pravda...my máme nejlepší obraz na televizi, když je mínus 20 a chumelí!
<b> ale když je mínus 20 tak nechumelí..
<a> však já si taky nepamatuju, že bysme někdy měli pořádnej obraz

<a> a budeš se to učit?
<b> nn dyžtak na to kouknu ve škole
<b> já se to doma učit nepotřebuju
<a> njn.. ty nas einsteine.. dneska si objevil zarovku..
<b> to byl edison ale nevadí

<a> Včera jsem vyzvedl Martina a šli s jeho čokliskem ho umýt. No pes je to pořádnej, tak že ho vezmeme hadicí. Hadice ale byla napojená do vapky, takže psa vezmeme kousek za barák a tam ho ovapkujeme.
<a> On je dost velkej a hrozně rád se nechává drbat na zádech, takže jsme vapku nastavili na malej výkon a začali jemnou operaci - psí očistec :)
<a> Takže čokl stojí na kraji pole, v jemné oranici a dva magoři ho vapkou sprchujou. Pes si libuje, naklání se ze strany na stranu a jemně začíná poštěkávat - dyvky to dělá, když se mu to líbí. No a tak pridávámě, až vapka fakt jede a pak tam přidám psí šampón, do té nálevky na autošampón.
<a> No a pak pro lidi okolo asi nastalo dobrý divadlo. Vytvořila se obrovská vlna pěny, změnilo to tlak ve vapce tou konzistencí, psa to zarvalo po břícho do oranice, která se úspěšně rozmáčela tím předsprchováním a pes už vydával zvuky jako banda retardovaných opic. No hele, přiběhl nějakej týpek, co že mu to děláme a že zavolá policii a tak.
<a> Ale jak přišel k nám, tech chomáč pěny se vykutal z oranice a začal lítat okolo jak magor a rejt hubou v bahně. Sum a sumárum jsme psa neumyli, ale pobavili okolí :D

Komentář: Pokrok v mytí domácích mazlíčků :)

<b> něco nového?
<a> ano
<b> povídej =o)
<a> jsem normalni
<b> myslel jsem to vážně =o))))))))))
<a> dosla mi slova
<b> jak jsi přišla na svoji normálnost? =o)

<a> doufám, že si ten vtip taky neposílal mladý
<a> tenhle totiž není pro děcka !!

<a> zajtra si musim ist kupit tu ucebnicu bo <ucitelka> ma zabije
<b> :D
<c> s tým veľa šťastia ^^
<a> neviete o niakom sado-maso knihkupectve kde predavaju <ucebnica>? :D

Komentář: nemcinarka je velmi neprijemna ;D

<a> když dostanu 3 a zprůměruju to s tou 1 co tam mam tak mi vychází 2ka
<b> když zprůměruju nic a 5 ... nic = 0.... 0+5 = 5, 5:2 = 2,5 ... s tim já se spokojim :D
<b> a když to tak vemu, tak na ten prázdej řádek v indexu, se vejde tak 10 těch 0.. takže 0+0+0+0+0+0+0+0+0+0+5 = 5, 5:11 = 0.45 :D:D a to je sakra dobrý :D

Komentář: Počítání aritmetického průměru :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.