Hlášky hodnocené záporně uživatelem „JackSwigert“

<a> Všechny hezký holky, jsou mlsný, nebo vybíravý......
<b> Jak jsi na to prosímtě přišel?
<a> Přestaly chodit do školní jídelny.....

Komentář: Když úroveň jídelny klesá.....

<a> Co se zase šklebíš?
<b> Zase mě dostala babička!
<a> ojé, to zase bude, povídej
<b> Byla jsem si uříznout chleba do kuchyně a ona tam vařila. Vzala jsem si velkej ostrej nůž a babička hned: "Ne..." Já jí do toho skočila a říkám:"Nepořež se, já vím" a ona: "ale jo, to se klidně pořež, ale nedělej drobečky!"

<a> pracuješ?
<b> si
<a> senor
<a> kdy mas cas?
<b> w patek nejdriw
<a> " patek nejdri" ?
<b> eh?
<a> dneska nasadili protidementni filtr na FB chatu a kdyz v konverzaci pouzivas "w" misto "v" tak to neprijde..
<b> smula w tom pripade mi nikdo nebude rozumnet
<a> "smula tom pripade mi nikdo nebude rozumnet" ?
<b> presne tak WOLE
<a> "presne tak OLE" ?
<a> OLE = ve finstine znamena NE

<ja> nemám frajerku
<dievča> to ma mrzí, určite si nejakú nájdeš
<ja> blázniš? vieš jak mi je dobre bez frajerky? nikto ma neťahá na teplé baletné filmy, nemusím za nikoho platiť a kupovať drahé darčeky, takže mám peniaze na šľapky
<dievča> ?!
<ja> bassové pedály myslím ! ja som bubeník ...
<dievča> ...

<ja> tak to muzem zkusit jak Ondra, s tou jeho Nikolou prej experimentujou, jakože sex na posedu, na louce...
<gf> fajn, tak pokud te to bere v lese, muzem na strome, u krmelce, vedle houby..

<a> (29.2.) Tsak, jeden vtip pro dnešní den :-). Jelikož je přestupný den, tak spadly všechny policejní servery. Takže naši erasmáci sice dostali povolení k pobytu, ale nemají razítka. To z toho důvodu, že si je policisté nemohou zkontrolovat v databázi. Takže pan policista přijde zítra v 8.30 na recepci C, aby chlapcům dodatečně razítka dal.
<b> (29.2.)‎:-DDD hahaha, to je super "pan policista přijde zítra v 8.30 na recepci C, aby chlapcům dodatečně razítka dal" :-)
<a> (1.3.) a víš co je nejvtipnější? On přišel, ale razítko zapomněl :-D. takže je odvezl na cizineckou, tam jim razítka dal a pak je odvezl zas do školy :-D

Komentář: na Policiii České republiky je vždy spolehnutí ;)

<a> a kdo teda má svátek o Vánocích ? :)
<b> no přece tyyy...
<b> víš...
<b> Eva a Vašek !
<a> xD myslíš Adama a Evu :D
<b> jooo !!! to sou oni !

<a> prave prisla mama ke me do pokoje a rika co to mas na stole za cervenou lahvicku
<a> míňe lubrikační gel
<a> řikám to je krem na ruce
<a> a ona muzu se podivat?
<a> jestli chces, a zacal jsem to otvirat ze ji kapnu trochu do rukou
<a> a v tu chvili si ona precetla durex
<b> :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
<a> kdybych ji tam kapnul tak uz ji snad i pozadam o handjob:)
<b> budu dělat,že si tohle nenapsal :-D
<b> vymrdal sem se svoji mamou:)

<a> Jakto, že je dneska únor??
<b> Přestupnej rok ;)
<a> Cože?? To ale loni nebylo!!

Komentář: 29.02.2012

<a> Sorry, mám depku..
<b> Aha
<b> Proč?
<a> Změnila jsem babičce pozadí a nevím, jak to vrátit..
<b> ... ale to je nechutnéé!!

Komentář: (pozadí na ploše, ovšem) :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 20 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.